0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai

Kaina internetu: 6,59 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai


2021-06-30 6.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai" aprašymas

Brolis Triušis mėgsta krėsti išdaigas savo draugams, bet kartais viskas klostosi ne taip, kaip jis norėtų. Ar Broliui Lapinui, Broliui Lokiui ir kitiems gyvūnams pavyks pamokyti išdykusį triušį?

Knygoje „Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai“ vaikų mėgstamiausios pasakos iš klasikinio Joelio Chandlerio Harriso rinkinio į „Dėdulės Rimuso pasakos”, atpasakotos ir iliustruotos Rene Cloke.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 200
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090505670

Parašykite atsiliepimą apie "Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šauniausi Brolio Triušio nuotykiai" perkama kartu