TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Šioje knygoje yra krislelis tiesos" - tai knygos "Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos" tęsinys.

„Krislelis tiesos...“ nėra tik dar viena Naujojo amžiaus pranašystė, saviugdos technika ar tūkstantmečio mitologija. Tai mokymas, kaip pasiruošti Žemės ateičiai, kad ir kokia ji bebūtų.

Friselas nei kiek nenori gąsdinti skaitytojų būsimais kataklizmais ar žadėti egzotišką ateitį. Vietoj to jis moko mus, kaip paversti save erdvėlaiviu, galinčiu keliauti per pavojų ir vilčių kupiną visatą.

Žmonija jau priėjo kažko neįtikėtino slenkstį, jog net sunku tai įsivaizduoti, tačiau mūsų ateitis tiesiogiai priklauso nuo mūsų dabarties. Tegu skaitytojai sprendžia ar šioje knygoje yra nors krislelis tiesos. Nes pabaigoje užteks vienintelio, tai patvirtinančio, jūsų žodžio. Šiam ir visiems kitiems gyvenimams. Šisi ir visoms kitoms visatoms.


  • Autorius: Bob Frissell
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 271
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986573876-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Bob Frissell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bob Frissell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šioje knygoje yra krislelis tiesos (knyga su defektais)" perkama kartu