0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai

Kaina internetu: 16,89 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 16.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai" aprašymas

Fizinis aktyvumas yra vienas iš esminių sveikatą lemiančių veiksnių. Objektyvi informacija apie sporto fiziologiją ir mitybą neatsiejama nuo sporto medicinos gydytojų ir sveikatos specialistų kasdienės praktinės veiklos. Palyginti su kitomis Europos valstybėmis, šiandien Lietuvos aukštosiose mokyklose, rengiant biomedicinos mokslų krypties specialistus, informacijos apie sporto fiziologiją ir mitybą sportuojant nepakanka.

Mokomoji knyga „Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai“ skirta biomedicinos studijų programų studentams ir gydytojams rezidentams. Metodiniai nurodymai skirti sporto medicinos gydytojams, gydytojams dietologams, visuomenės sveikatos specialistams.Parašykite atsiliepimą apie "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Jonas Algis Abaravičius, Marius Baranauskas, Rimantas Stukas, Valerija Jablonskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Algis Abaravičius, Marius Baranauskas, Rimantas Stukas, Valerija Jablonskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sporto fiziologijos ir mitybos pagrindai" perkama kartu