0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai

Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai


2021-05-31 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai" aprašymas

Mokytojos, Kaimo rašytojų sąjungos narės Stasės Valužienės knyga "Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai" - tai jautrus pasakojimas, paliečiantis šiomis dienomis itin jautrią ir aktualią - emigracijos temą. Čia kuriamos/atkuriamos situacijos pažįstamos ir suprantamos. Čia gvildenamos problemos, su kuriomis susiduria daugelis šeimų.

Tai viena iš nedaugelio knygų emigracijos tema, kuri skirta skaityti kartu su vaikais, tinkama skaityti ir vaikams savarankiškai, o tėvams suteikianti peno pamąstymams.

Visuose rašytojos tekstuose akcentuojamos vertybės - šeima, tarpusavio šiluma, tėvų ir vaikų bei senelių santykiai.Parašykite atsiliepimą apie "Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai, kurią skaitytojams dovanoja Stasė Valužienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasė Valužienė su knyga Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasė Valužienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sugrįžk, saulele! Vaikystės paveikslėliai" perkama kartu