-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 19,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-20 A

Aukstu lygiu tikrai parasyta. Labai idomiai susiskaite.


2022-06-30 19.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją" aprašymas

„Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją“ - knyga apie Kinijos istoriją padeda perprasti vieną iš nedaugelio iki mūsų laikų išlikusių senovės civilizacijų ir jos žmonių mentalitetą.

Pasaulio istorija iš Kinijos požiūrio taško – tai Kinijos istorija. Ši šalis ilgus amžius turėjo supervalstybės statusą – klestėjo jos kultūra, ekonomika, karyba. Kurį laiką Vakarai buvo įgavę galios persvarą, bet šiuo metu Kinija susigrąžina pozicijas. Analizuojant įtakingų mąstytojų idėjas ir svarbiausius istorinius įvykius paaiškėja, kaip kinai mato savo vietą pasaulio istorijoje. Nuo to priklauso šiuolaikinės šalies ekonominė politika, santykiai su JAV ir kitomis šalimis, supratimas, kaip valdyti valstybę, ir santykis su žmogaus teisių klausimais.

Knyga „Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją“ padeda perprasti vieną iš nedaugelio iki mūsų laikų išlikusių senovės civilizacijų ir jos žmonių mentalitetą.

Michaelas Schumanas (gim. 1953) daugiau nei 20 metų rašo komentarus su Azija susijusiomis temomis. Yra bendradarbiavęs su „The Wall Street Journal“, „Bloomberg View“ ir „BusinessWeek“, „The New York Times“ ir „Forbes“. Gyvendamas Honkonge ir Pekine apie tarptautinį verslą rašė žurnalui „Time“. Dabar bendradarbiauja su „The Atlantic“ ir „Bloomberg“.

„Knygą turėtų perskaityti kiekvienas, norintis geriau suprasti dabartinės Kinijos savivoką ir elgesį tarptautinėje arenoje. Autorius atskleidžia, kad praeitis ir istorija nuo seniausių laikų Kinijai buvo ir tebėra pagrindinė mokytoja, nurodanti, kaip elgtis šiandien.“
Loreta Poškaitė, Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto docentė sinologė


  • Autorius: Michael Schuman
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275135
  • Vertėjas: Vytautas Grenda
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-20

Aukstu lygiu tikrai parasyta. Labai idomiai susiskaite.

2022-04-14

Gniaužianti demokratiją Honkonge, užgrobusi Tibetą ir nuolat grasinanti į Taivanui. Tokia tad šių dienų komunistinio režimo valdoma Kinijos valstybė.

Parašykite atsiliepimą apie "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Michael Schuman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Schuman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją" perkama kartu