⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga" aprašymas

„Ši knyga, išversta į 22 kalbas, paliko neišdildomą pėdsaką milijonų žmonių širdyse.“
GluecksPost, Vokietija

„Taikiojo kario kelias“ – tai įkvepianti, tikrais įvykiais paremta autobiografinė apysaka apie Deno Milmeno jaunystėje patirtą dvasinių paieškų kelionę. Knygos Dan Millman autorius rašo: „Ši istorija, palietusi ne vieną skaitytoją, kažkada mano paties gyvenimą pakeitė taip, kaip negalėjau nė numanyti. <...> Viskas prasidėjo 1966-aisiais, kai sutikau savo mokytoją – Sokratą.“ Vieną naktį, pažadintas pranašiško sapno, Denas klaidžioja gatvėmis ir negali atsikratyti jausmo, jog jam kažko trūksta. Rodos, turi viską, ko gali trokšti jaunas žmogus, – neseniai pelnė šuolių ant batuto pasaulio čempiono titulą, daug keliauja, gali mėgautis šlove ir merginų dėmesiu. Tačiau kodėl visa tai nedžiugina ir neteikia pilnatvės? Tokių minčių kamuojamas vaikinas užsuka į visą parą dirbančią degalinę, joje sutinka keistą senuką, save laikantį taikiuoju kariu. Nuo tos akimirkos Deno pasaulis pasikeičia negrįžtamai.

Autorius rašo: „Sokratas parodė man savąjį kelią – taikiojo kario kelią. Nenuilstamai mane erzino ir šaipėsi iš mano tokios rimtos, kupinos problemų ir išgyvenimų kasdienybės, kol išmokau į gyvenimą pažvelgti jo akimis. O šiame žvilgsnyje buvo ir išminties, ir atjautos, ir juoko.“

Dažnai žmonės autoriaus klausia: „O kiek šioje knygoje tiesos? Ar Sokratas – realus asmuo? Ar jis tikrai sugebėjo daryti tai, apie ką rašote?“ Pasak autoriaus, Sokratas yra visiškai tikras asmuo, tačiau nei Sokratas, nei Denas Milmenas nėra svarbūs. Svarbiausia tai, ko gali pamokyti ši istorija – tai atjautos, gerumo, gebėjimo su humoru žvelgti į save, o kiekvieną akimirką priimti kaip didžiausią gyvenimo dovaną.

Knygoje „Taikiojo kario kelias“ pasakojama istorija pakeitė šios knygos autoriaus ir daugybės žmonių gyvenimą. Galbūt ji pakeis ir tavąjį?


  • Pavadinimas originalo kalba: WAY OF THE PEACEFUL WARRIOR. A BOOK THAT CHANGES LIVES
  • Autorius: Dan Millman
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374272
  • Vertėjas: Dalia Janušaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Dan Millman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Millman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Taikiojo kario kelias. Gyvenimus keičianti knyga" perkama kartu