TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje

Kaina: 32,75 €
Kaina su kodu: 22,92 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 32.748 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje" aprašymas

Monografijoje „Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje“ lyginamuoju aspektu analizuojami teosofijos įtakos pėdsakai K. Stabrausko ir M. K. Čiurlionio paveiksluose, XIX ir XX a. sandūros ezoterizmui būdingi mįslingi geometriniai ženklai, užšifruoti kriptografiniai užrašai, simboliai, metaforos ir archetipiniai vaizdiniai. Iš atliktos analizės formuluojama išvada, kad gilinimasis į ezoterizmo tendencijas padarė įtaką Čiurlionio tapybos stiliui, vyraujančių meninių simbolių, metaforų sistemai, įkvėpė kūrėją savitai pažvelgti į pasaulinės kultūros istorijos įvairovę, lietuvių liaudies folkloro bei mitologijos archajinius sluoksnius ir sukurti analogų pasaulinėje dailėje neturintį muzikalų maksimaliai apibendrintą tapybos stilių. Monografijos adresatas – profesionalioji akademinė auditorija ir visuomeninė aplinka, kūrybinė inteligentija, menininkai. Leidinys gali būti naudingas aukštųjų mokyklų dėstytojams, studentams, kultūros darbuotojams, visiems, besidomintiems aktualiomis kultūrologijos, meno istorijos, kūrybos teorijos, euristikos, estetikos, meno filosofijos ir meno psichologijos problemomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Antanas Andrijauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Andrijauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teosofinės meno filosofijos idėjų atspindžiai Stabrausko ir Čiurlionio tapyboje" perkama kartu