0

Pirkėjų atsiliepimai

Tikėtina...

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 9.29 SoldOut

Aprašymas

Žinomas mokslininkas ir mokslo populiarintojas naujoje savo knygoje dar sykį peržvelgia žmonijos gyvavimo ir veiklos istoriją, atidžiau panagrinėja įvairius jos raidos etapus, apmąsto neįtikėtinus ir įtikėtinus faktus ar prielaidas. Gana išsamiai perpasakoja keisto fenomeno Krajono nurodymus ir įspėjimus, pateikiamus per kontaktuotoją Li Kerolą.

Žinia, skaitytojai gali tikėti ar netikėti šiomis istorijomis ir teiginiais, tačiau jie bus paskatinti apmąstyti gyvenimo esmę, pripažinti laisvą mintį ir dažniau atsigręžti į begalinį pažinimą.

Vaidotas Januškis 1960 m. baigė Vilniaus universiteto Gamtos fakultetą ir ilgą laiką dirbdamas Hidrometeorologijos tarnyboje, tyrė Lietuvos upes, ežerus, Kuršių marias, prognozavo gamtos reiškinius, vandenų užteršimo ir apsivalymo procesus.

Jis yra kelių dešimčių knygų – monografijų, vadovėlių ir mokymo priemonių studentams bei moksleiviams, mokslo populiarinimo leidinių – autorius ir bendraautoris. Lietuvos televizijoje kurį laiką rengė ir vedė gamtos pažinimo laidas.

Vaidotas Januškis su ekspedicijomis keliavo nuo Baltijos iki Kamčiatkos, nuo Arkties iki Pamyro, klajojo po Europą, Aziją, JAV ir Kanadą, Vidurio Ameriką, kelis kartus plaukiojo po Ramųjį vandenyną ir daugelį jūrų.

"Tikėtina" - tai jau penktoji šio autoriaus knyga apie mums ne visada suvokiamus reiškinius, veikiančius bei apibūdinančius ne tik Visatą ar Žemę, tačiau ir gamtą, žmoniją bei žmogų.


  • Autorius: Vaidotas Januškis
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421112

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikėtina..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti