TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.29 SoldOut

Knygos "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" aprašymas

Vadovėlyje "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" nagrinėjamos traukos riedmenų elektrinės pavaros, naudojamos ne tik įvairių sandarų lokomotyvuose, bet ir laivuose, metro, tramvajuose, troleibusuose, didelės galios automobiliuose (šie naudojami įvairių frakcijų uolienoms ar rūdai gabenti karjeruose). Kartu su tradicinėmis pateikiamos ir naujos kartos lokomotyvų elektrinės pavaros: jų sandara, charakteristikos, valdymo būdai, pagrindinių terminų apibrėžtys bei jų atitikmenys anglų ir kitomis kalbomis.


Vadovėlis "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" skirtas VGTU Transporto inžinerijos fakulteto studentams, bet juo galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, gilinantys žinias elektros pavarų ir jų valdymo srityje. Jis bus naudingas geležinkelio transporto riedmenų eksploatacijos bei remonto specialistams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas", Lionginas Liudvinavičius ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lionginas Liudvinavičius ir kt. su knyga "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lionginas Liudvinavičius ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Traukos riedmenų elektrinės pavaros ir jų valdymas" perkama kartu