TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tūkstantis saulių skaisčių

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 25,85 €
Kaina su kodu: 15,51 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-08-02 Rasa

Tikrai nuostabi knyga


2023-12-31 25.849 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tūkstantis saulių skaisčių" aprašymas

„Tūkstantis saulių skaičių“ - bestselerio „Bėgantis paskui aitvarą“ autoriaus knyga.

Romano centre – dvi moterys, Afganistano gyvenimą sugriovusių įvykių aukos. Marjama – nesantuokinė turtingo verslininko duktė, nuo mažens pažinusi, kas yra nelaimė, nuo ankstyvo amžiaus supratusi savo neišvengiamai varganą lemtį. Leila – priešingai: mylima draugiškos šeimos duktė, svajojanti apie įdomų ir puikų gyvenimą. Tarp jų – nieko bendra, abi gyvena skirtinguose pasauliuose, kurie nebūtų susikirtę, jeigu ne šalį užgriuvusi karo audra. Nuo šiol Marjama ir Leila, tapusios vieno vyro žmonomis, susietos glaudžiausiais saitais ir pačios nežino, kas jos – priešininkės, draugės ar seserys. Bet pavieniui jos neišgyventų, neatsilaikytų prieš viduramžišką despotizmą ir žiaurumą. Dviese jos eis kančių keliais, dviese gaudys mažučius atsitiktinio džiaugsmo trupinėlius, dviese svajos apie laimę ir dėl jos aukosis.

„Tai sukrečiantis kūrinys. Veiksmas vėl vyksta Afganistane, tačiau šį kartą apie nuožmų karo ir priespaudos laikotarpį Hosseini pasakoja per dviejų moterų intymią ir neužmirštamą asmeninę dramą.“
The New York Times

Khaledas Hosseinis gimė 1965 m. Kabule, Afganistane. Jis – vyriausias iš penkių vaikų šeimoje. K. Hosseinio motina buvo mokytoja: dėstė farsi kalbą ir istoriją Kabulo mergaičių vidurinėje mokykloje. 1976 m. šeima persikėlė į Paryžių, nes būsimojo rašytojo tėvas buvo paskirtas į diplomatinę tarnybą Afganistano ambasadoje. 1980 m. šeima grįžo į Afganistaną, tačiau ten jau buvo įvykęs kruvinas komunistų perversmas, o šalis užimta sovietų. K. Hosseinio tėvai gavo politinį prieglobstį Jungtinėse Amerikos Valstijose. 1980 m. jie apsigyveno San Chosė, Kalifornijoje.

K. Hosseinis 1996 m. baigė vidaus ligų rezidentūrą ir medicinos praktika vertėsi daugiau nei dešimt metų. Po romano „Bėgantis paskui aitvarą“ sėkmės gydytojo darbą metė. Šiuo metu yra JT vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro geros valios pasiuntinys ir per savo labdaros fondą teikia humanitarinę pagalbą Afganistane.


 • Pavadinimas originalo kalba: A Thousand Splendid Suns
 • Autorius: Khaled Hosseini
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090157640
 • Vertėjas: Jonas Čeponis
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2014-08-02

Tikrai nuostabi knyga

2014-08-02

Super super knyga, rekomenduoju Visiems paskaityti

2014-07-01

tikrai verta paskaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Tūkstantis saulių skaisčių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tūkstantis saulių skaisčių", Khaled Hosseini. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Khaled Hosseini su knyga "Tūkstantis saulių skaisčių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tūkstantis saulių skaisčių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Khaled Hosseini. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tūkstantis saulių skaisčių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tūkstantis saulių skaisčių" perkama kartu