0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai

26,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai


2021-05-31 26.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai" aprašymas

Naujoje Viktorijos Daujotės (Daujotytės) knygoje "Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai" taupia kalba kalbama apie gyvenimą, raitą, gamtą, patirtį, ką raštas atveria ir ką lapo skiltyje paslepia. Ką galima užrašyti ir ko ne.Parašykite atsiliepimą apie "Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai, kurią skaitytojams dovanoja Viktorija Daujotė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktorija Daujotė su knyga Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Daujotė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užrašyta: sakiniai ir trieiIiai" perkama kartu