0

Užtikrintai. Tavo geriausias "aš"

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Užtikrintai. Tavo geriausias "aš"

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti vršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090134405

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Jo patarimų klauso olimpinių žaidynių nugalėtojai, jo žodžiais vadovaujasi į Fortune 500 sarąšą patenkantys įmonių vadovai. Žinomas norvegų kilmės asmeninis konsultantas Erik Bartrand Larssen knygoje „Užtikrintai. Tavo geriausias „aš“ siūlo intensyvią, kariuomenės režimo įkvėptą programą, kuri padės pasiekti ilgalaikę profesinę ir asmeninę sėkmę. Kaip gali kareivinių tvarka kasdieniame gyvenime pagerinti jo kokybę?


Pavargote nuo knygų, siūlančių mėgautis savimi tokiu, koks esate? „Užtikrintai. Tavo geriausias „aš“ siūlo kitokį modelį. Jos autorius – kariuomenės veteranas, tarnavęs Bosnijoje, Kosove, Makedonijoje ir Afganistane, o vėliau tapęs sėkmingu verslininku ir asmeninio tobulėjimo konsultantu. Jo metodas – ne švelnus glostymas ir pagyros, o kariška drausmė. Erik Bertrand Larssen siekia, kad jo klientai ir skaitytojai peržengtų save, sulaužytų nusistovėjusius barjerus ir... užkariautų pasaulį.


Viena savaitė – tokį laiko tarpą siūlo Erik Bertrand Larssen. Tačiau jos metu jūs turite būti geriausias. Anksti keltis, anksti gulti, valgyti tik sveikai. Telefonas ir kompiuteris – tik svarbiausiems reikalams. Susikaupimas ir įsigilinimas į atliekamą darbą. Bent valanda per dieną – prakaito liejimas sporto salėje. Ir, žinoma, būtina nuolat atrodyti puikiai – pasitempti, susitvarkyti ir žavėti visus aplink. Anot autoriaus, šis kareivinių režimas pakeis požiūrį į gyvenimą, todėl norėsis jį paversti savo gyvenimo motto. Knygoje „Užtikrintai. Tavo geriausias „aš“ Erik Bertrand Larssen pasakoja, kaip šias taisykles pritaikyti kasdien ir tobulėjant siekti asmeninės sėkmės ir pasitenkinimo.


Knygos autorius siūlo pritaikyti kariuomenės rengimo metodus ir versle, ypač kai kalbama apie žmogiškuosius aspektus. Ilgi metai kariuomenėje padėjo jam suvokti, kuo skiriasi nugalėtojas ir antros vietos laimėtojas, ir kokia yra psichologinės ištvermės reikšmė. „Užtikrintai. Tavo geriausias „aš“ šiandien išleista trylika kalbų ir parduota beveik pusė milijono kopijų. Įkvėpti knygos, žmonės visame pasaulyje atlieka „pragaro savaitės“ eksperimentą ir savo įspūdžiais dalinasi internete – ar prisijungsite prie jų?


„Ši knyga sugriauna įprastinį suvokimą apie tai, kaip turi atrodyti normali žmogaus diena. … Nors man ir nepavyko eksperimentas, džiaugiuosi išmėginusi Larsseno metodą. Jei jums norisi kažką pakeisti savo gyvenime, savaitė aktyvios gyvensenos, sveikos mitybos ir pastovaus miego režimo nepakenks“ – teigia eksperimentą išbandžiusi Aine Cain iš Business Insider.


Vertė Viktorija Gercmanienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu