0

Vasara vasarį

  • Nuolaida knygai -60%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 6.50 € (60%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vasara vasarį

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9786094039959

2021-01-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vasara vasarį" aprašymas

"Vasara vasarį" - intelektualiai ir jautriai papasakota meilės istorija, neišvengusi tragiškos lemties. Į didžiuosius kino ekranus perkelta paties Christopherio Menaulo.

Iš Karališkosios akademijos prezidento pareigų besitraukiantis garsus dailininkas seras Alfredas Maningsas per 1949 metų kasmetinį pokylį griežtai užsipuola modernizmą. Tulžinga jo kalba ne tik palieka išsižiojusią rinktinę auditoriją, bet ir eilinius žmones priverčia prilipti prie radijo imtuvų. Tačiau arši tirada virsta nerišliu vapėjimu, kai jam išsprūsta vienos moters vardas – vardas, kurio visais būdais vengė, – ir mintys nuklysta į ypatingą vietą ir ypatingus laikus.

A. Maningso kalba grąžina kapitoną Gilbertą Evansą į vėjuotąją Lamorną šimtmečio pradžioje. Prikelia didžiulės meilės ir bejėgiškumo jausmus, kai pati gražiausia pasaulio moteris, verta genialiojo Botičelio teptuko, atiteko garsiakalbiam, energingajam Maningsui. Mylimoji Florens, kurios skaudinti nenorėdamas Evansas patraukė kariauti į Nigeriją...

"Vasara vasarį" yra jaudinamas ir sukrečiamas garsios Edvardo laikų menininkų bendruomenės, besimėgaujančios paskutinėmis aukso amžiaus dienomis prieš Pirmąjį pasaulinį karą, paveikslas ir neišgalvota meilės istorija, atkurianti Dautono abatijos atmosferą.

Šį nepaprasto grožio, subtilumo ir tikrų jausmų kupiną pasakojimą "Vasara vasarį" į didžiuosius ekranus perkėlė Forsaitų sagos režisierius Christopheris Menaulas.

Parašykite atsiliepimą apie "Vasara vasarį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vasara vasarį, kurią skaitytojams dovanoja Jonathan Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonathan Smith su knyga Vasara vasarį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vasara vasarį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonathan Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vasara vasarį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vasara vasarį" perkama kartu