0

Visi mes kanibalai

Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Visi mes kanibalai

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9789986343592

2020-09-30 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visi mes kanibalai" aprašymas

Klodas Levi-Strosas (Claude Lėvi- Strauss, 1908-2009), prancūzų filosofas, antropologas ir etnologas, vienas iš struktūrinės antropologijos kūrėjų, laikomas vienu žymiausių XX amžiaus antrosios pusės prancūzų intelektualų. Savo darbuose jis tyrė pirmines visuomenes, jų mitologijų, folklorą, totemizmą, mąstymo struktūrą ir buitį.

Kaskart, remdamasis aktualijomis, Levi-Strosas paliečia svarbias šiandienos diskusijų temas. Kalbėdamas ar tai apie „kempinlige“ vadinamų epidemijų, ar apie kanibalizmo formas (mitybos ar terapines), ar apie rasistines prielaidas, susijusias su ritualinėmis praktikomis (klitorio pašalinimų ar apyvarpės apipjaustymų), etnologas, remdamasis Mišelio de Montenio mintimis, kviečia suvokti regimus socialinius veiksnius: „kiekvienas vadina barbariškumu tai, kas jam yra neįprasta“.

Kaip ir kiti Klodo Levi-Stroso darbai, ši knyga pažymi nenutrūkstamą ryšį tarp „mitinio ir mokslinio mųstymo“ - anaiptol pirmuoju neužgoždama antrojo. Straipsniuose pastebimas XX amžiaus paskutiniųjų metų pėdsakas bei matomas didžio antropologo sųmoningumas ir stimuliuojantis pesimizmas. Jo darbai, išversti jau daugiau nei j trisdešimt kalbų, ženklina prasidedantį mūsų XXI amžių.

TURINYS

Kalėdų senelio egzekucija 1952 m. / 9

„Viskas atvirkščiai“ / 33

Ar yra tik vienas pažangos tipas? / 39

Visuomenės problemos: moterų apipjaustymas ir pagalbinė reprodukcija / 53

Autorius pristato savo knygą / 67

Etnologo perliukai / 77

Menininkų portretai / 87

Montenis ir Amerika / 97

Mitologinis mąstymas ir mokslinis mąstymas / 103

Visi mes kanibalai / 111

Ogiustas Kontas ir Italija / 119

Variacijos Puseno paveikslo tema / 131

Moterų seksualumas ir visuomenės pradžia / 139

Pamišusių karvių išminties pamoka / 149

Avyno sugrįžimas / 159

Įrodymui reikalingas naujas mitas / 169

Corsi e ricorsi. Sekant Viko pėdsakais / 177

Šaltiniai / 185

Parašykite atsiliepimą apie "Visi mes kanibalai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Claude Levi-Strauss parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Visi mes kanibalai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Visi mes kanibalai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Visi mes kanibalai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Visi mes kanibalai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Claude Levi-Strauss tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Visi mes kanibalai" perkama kartu