0

Žmona su paslaptimi

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žmona su paslaptimi

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 257
  • ISBN ar kodas: 9786094664656

2020-09-30 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmona su paslaptimi" aprašymas

Rašytoja Jane Gardam yra išleidusi daugiau nei trisdešimt knygų, bet pasaulyje labiausiai išgarsėjo trilogija apie Britanijos imperijos saulėlydį. Įspūdingą istoriją autorė papasakojo per vienos šeimos prizmę. 2015 metais pirmąjį Jane Gardam trilogijos romaną „Vyras be trūkumų" BBC įtraukė į 100 geriausių britų romanų sąrašą. „Žmona su paslaptimi“ – antroji šios istorijos dalis.

„Vyras su trūkumais“ - išsamus sero Edvardo Federso portretas. „Žmona su paslaptimi“ – kita tos pačios istorijos pusė, pasakojanti apie Federsų santuoką iš žmonos Betės pozicijos. Moters charakteris savo stiprumu nė kiek nenusileidžia jos vyrui. Ir abu sutuoktiniai turi itin skirtingus požiūrius į tuos pačius dalykus.

Po karo Betė ir Edvardas susitiko Honkonge. Jis buvo gražus, sėkmingas ir savo gyvenime stokojantis tik žmonos bei dar šiek tiek romantiško elgesio įgūdžių. Betė pasižada tekėti už menkai pažįstamo Federso – kylančios Honkongo advokatų žvaigždės. Tačiau moteris nujaučia, kad šios santuokos nelydės aistra. Didžioji jos gyvenimo meilė yra didžiausias būsimo sutuoktinio varžovas ir amžinas priešas Veniringas, kurį moteris sutinka praėjus vos valandai po sužadėtuvių. Visgi po vestuvių Federsų pora kartu gyvena dar penkiasdešimt metų.

„Žmona su paslaptimi“ pasižymi autorei būdinga britiška ironija – ja pulsuoja kiekviena knygos pastraipa. Tai pasakojamas apie meilę ir ištikimybę, tačiau, kaip ir pirmoje dalyje, neatsiejamas yra ir pamažu irstančios Britų imperijos fonas. Knyga patiks visiems besidomintiems dvidešimto amžiaus istorija. Federsų pora britiška iki kaulų smegenų ir iki pat galo kuo geriausiai stengiasi atlikti savo vaidmenis: jis atsidavęs profesijai tobulas vyras, ji atsidavusi šeimai tobula žmona, tiesa, nesiskirianti su meilužio dovanotais “kaltės perlais”.

Jane Gardam savo pirmąją knygą išleido tik perkopusi savo keturiasdešimtmetį. Autorė teigė, kad nors rašymas visada buvo jos gyvenimo dalis, tačiau ji nenorėjo atimti dėmesio iš savo šeimos. Todėl rašyti J. Gardam sėdo tik išleidusi savo trečią vaiką į mokyklą.
Autorė buvo nominuota Booker premijai, 1999 m. apdovanota „Heywood Hill" premija už didžiulius nuopelnus literatūrai, 2009 m. jai įteiktas Britanijos imperijos ordinas.
J. Gardam rašo tiek vaikams, tiek suaugusiems, rengia apžvalgas į „Spectator“ bei „Telegraph“. Šiuo metu rašytojai 91 metai.


Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė-Steiblienė

Parašykite atsiliepimą apie "Žmona su paslaptimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmona su paslaptimi, kurią skaitytojams dovanoja Jane Gardam. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jane Gardam su knyga Žmona su paslaptimi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmona su paslaptimi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jane Gardam. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmona su paslaptimi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmona su paslaptimi" perkama kartu