0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žuvele, nerk!

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žuvele, nerk!


2021-06-30 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žuvele, nerk!" aprašymas

Dirbdama modeliu autorė Charli Howard patyrė patyčias dėl stambesnio kūno sudėjimo, susidūrė su valgymo sutrikimais. Tad nenuostabu, kad autorės knygose kalbama apie pozityvų požiūrį į kūną, savęs priėmimo, valgymo sutrikimų temos.

Pagrindinė knygos „Žuvele, nerk!“ veikėja Molė be galo mėgsta plaukioti. Vandenyje ji jaučiasi vikri it žuvelė. Mergaitė trokšta tapti plaukimo čempione. Sužinojusi apie Molės svajonę, geriausia jos draugė Kloja elgiasi keistai: ne tik nepalaiko, bet ir stengiasi Molę atkalbėti. Tik ką pasirinkti: draugystę ar svajonę?

"Žuvele, nerk!" – tai pasakojimas apie draugystę, patyčias, savo kūno priėmimą ir pasiryžimą bet kokia kaina paversti svajones tikrove.

Iš anglų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė


  • Autorius: Charli Howard
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094731273

Parašykite atsiliepimą apie "Žuvele, nerk!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žuvele, nerk!, kurį parašė Charli Howard. Siūlome ne tik išsamų Žuvele, nerk! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Charli Howard. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žuvele, nerk!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žuvele, nerk! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žuvele, nerk!" perkama kartu