Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3,20 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-03 Agnius

Labai gera knyga apie visas zmogui rupimas gyvenimo problemas.
Rekomenduoju.


2022-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus" aprašymas

Linos Vėželienės knyga „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ – unikalus leidinys, kuriame surinktos tikros įvairių žmonių istorijos bei išsamūs profesionalės atsakymai į jų užduotus klausimus. Stresas, nerimas, baimė dėl ateities, nuovargis, dirglumas, santykių krizė, apatija ir nenoras gyventi, problemos darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose – temos, kurios jaudina daugelį mūsų. Gali būti, kad knygoje rasite artimų sau veikėjų išgyvenimų bei atsakymus į klausimus, kurių, galbūt, nedrįsote užduoti viešai.

Psichologė-psichoterapeutė Lina Vėželienė, atskleidžia, kad knygos „Žuvis medyje“ pavadinimas yra tarsi priešingybė posakiui „kaip žuvis vandenyje“, kuris paprastai reiškia, kad žmogus puikiai jaučiasi ten, kur jis yra. Tuo tarpu žuvis medyje simbolizuoja sutrikimą, pasimetimą, išgąstį, pasimetimą tarp savo problemų.

Knygos autorė daug metų teikia psichologinę pagalbą, ji savanoriavo pagalbos linijose, žmones konsultavo laiškais. Vėliau pradėjo rašyti tinklaraštį „Gyvoji psichologija“, kuriame nagrinėja įvairias laiškuose iškeltas temas bei socialiniame tinkle atsakinėjo į skaitytojų klausimus. Jų temos plėtėsi ir įkvėpė šią knygą.

Knygoje „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ gausu įvairių temų, kurios apima santykių, vidinio pasaulio, permainų sritis. Žmonės jaučia nerimą, kuris ypač sustiprėjo pandemijos metu. Jie neturi kur išlieti pykčio, rūpinasi asmeniškais, bendražmogiškais, konkrečiais ir abstrakčiais klausimais. Psichologės atsakymai rimti ir šmaikštūs – autorė leido sau improvizuoti ir nukrypti nuo griežtai apibrėžto formalaus teksto. Realių veikėjų istorijos įkvėps pokyčiams, padės identifikuoti asmenines problemas, pažiūrėti į save per personažų gyvenimus.

Lina Vėželienė pastebėjo, kad daugelį žmonių kankina panašios situacijos, todėl nusprendė sukauptus susirašinėjimus išleisti knygoje, kuri gali pasiekti daugiau skaitytojų. Tekstuose atpažinsite save, savo artimus žmones, draugus ar kolegas.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir psichologinių straipsnių bei knygų autorė. Ji daug metų savanoriavo pagalbos linijose, veda individualias konsultacijas, vadovauja terapinėms grupėms. 2018-tais metais išleido debiutinę, sėkmės sulaukusią knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“.

Knyga „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ rekomenduojama kiekvienam, besirūpinančiam savo psichologine sveikata. Kviečiame nieko nelaukti ir leidinį įsigyti internetu. Turime ir daugiau panašaus žanro knygų, kurias galite pirkti online. O gal jus labiau domina literatūra, stebinanti įvairiais siužetais ar įkvepiančiais patarimais? Turime ir tokių knygų, beje, akcijų ir išpardavimų metu jos kainuoja pigiau. Išsirinkti knygas padės kitų skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai arba santraukos su trumpais aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis.


  • Autorius: Lina Vėželienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665226

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-03

Labai gera knyga apie visas zmogui rupimas gyvenimo problemas.
Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Lina Vėželienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Vėželienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus" perkama kartu