Uždaryti

7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai. Galingos asmeninių pokyčių pamokos

-32%

7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai. Galingos asmeninių pokyčių pamokos

(22 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Mijalba
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 416
ISBN ar kodas: 9955-599-34-0
ATSILIEPIMAI APIE KNYGĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 7,49 €
Knygyne*: 10,99 €
Sutaupote: 3,50 € (32%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Stephen Covey pateikia holistinį, integralų, principais paremtą asmeninių bei profesinių problemų sprendimo būdą. Autorius savo įžvalgomis ir gyvenimiškais pavyzdžiais nuosekliai moko gyventi garbingai, oriai ir tarnaujant žmonėms. Jo aprašomi principai padeda prisitaikyti prie pokyčių, o iš jų kylanti išmintis skatina šiuose pokyčiuose ieškoti naujų galimybių.

Ši knyga - kiekvieno žmogaus sėkmės raktas, nesvarbu, koks būtų jo gyvenimo tikslas.

"Pažadu, kad knyga "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai" suteiks jums malonią pamoką. Sužinotais dalykais pasidalykite su mylimais žmonėmis. O ką būsite išmokę, pradėkite taikyti praktiškai. Prisiminkite štai ką: jei mokotės, tačiau nieko nedarote, tai reiškia, kad mokotės visiškai perniek. Jei turite žinių, tačiau jų netaikote, tai visos jūsų žinios nieko vertos. Man pačiam gyvenimas su septyniais įpročiais yra tarsi nuolatinė kova – visų pirma todėl, kad mums tobulėjant randasi naujų gyvenimo iššūkių. Galima sakyti, gyvenimas yra kaip sportas – slidinėjimas, tenisas, golfas ar koks kitas. Kiekvieną dieną nuoširdžiai stengiuosi gyventi taip, kaip diktuoja šie principais grįsti įpročiai, ir kiekvieną dieną esu drauge su jumis."

Stephen R. Covey

Stephen R. Covey knygos versija audioknygose: "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (3 CD)" ir "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (CD)" (sutrumpinta versija).

Stephenas R. Covey yra žinomas kaip tarptautinio lygio lyderiavimo ir šeimos santykių ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas ir knygų autorius. Jo gyvenimo tikslas buvo skleisti principais paremto gyvenimo ir lyderiavimo idėjas ir pritaikyti jas šeimose bei organizacijose.
Stephenas R. Covey Harvardo universitete gavo verslo administravimo magistro laipsnį (M. B. A.), o Brighamo Youngo universitete – daktaro laipsnį. Šiame universitete jis taip pat dirbo kaip verslo vadybos ir organizacinio elgesio profesorius, taip pat buvo universiteto komunikacijų direktorius ir prezidento asistentas.
Stephenas R. Covey yra kelių plačiai pripažintų knygų autorius, o garsiausia iš jų – tarptautinis bestseleris „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“. Ji laikoma didžiausią įtaką verslo vadybos sričiai padariusia XX amžiaus knyga ir yra viena dešimties geriausių kada nors parašytų tokio pobūdžio knygų pasaulyje. Kitos populiarios Stepheno R. Covey knygos yra „Pirma svarbiausieji dalykai“ (First Things First), „Principais paremtas lyderiavimas“ (Principle-Centered Leadership) ir „7 efektyvių šeimų įpročiai“ (The 7 Habits of Highly Effective Families). Iš viso jų parduota daugiau kaip 25 milijonai egzempliorių.2003 metais Stephenas R. Covey iš Nacionalinės tėvystės iniciatyvos organizacijos gavo Tėvystės apdovanojimą. Kaip jis pats prisipažino, tai buvo prasmingiausias apdovanojimas iš visų gautų.
Time
žurnalas pripažino Stepheną R. Covey "vienu iš 25 įtakingiausių amerikiečių"; jis gavo septynis garbės daktaro laipsnius.

Stephenas R. Covey buvo vienas iš kompanijos Franklin-Covey Company įkūrėjų ir jos viceprezidentas. Kompanija turi biurus 123 šalyse ir teikia konsultacijas verslo organizavimo klausimais, taip pat rengia mokymus bei platina mokomąją medžiagą, kuri paremta knyga "7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai".

Iš anglų kalbos vertė Virginija Šileikienė

TURINYS

TURINYS

Pratarmė jubiliejiniam leidimui / 27
Stepheno R. Covey šeimos duoklė labai efektyviam tėvui / 37
Įžanga 2004 metų leidimui / 43

I DALIS. PARADIGMOS IR PRINCIPAI
Iš vidaus į išorę / 53
Septyni įpročiai. Apžvalga / 86

II DALIS. ASMENINĖS PERGALĖS
I ĮPROTIS. Būk proaktyvus (-i) / 107
Asmeninių vizijų principai / 108
II ĮPROTIS. Pradėdamas (-a) galvok apie pabaigą / 137
Asmeninės lyderystės principai / 138
III ĮPROTIS. Pradėk nuo svarbiausių dalykų / 189
Asmeninės vadybos principai / 190

III DALIS. VIEŠOSIOS PERGALĖS
Tarpusavio priklausomybės paradigmos / 231
IV ĮPROTIS. Galvok "Laimėkime kartu" / 251
Tarpasmeninio lyderiškumo principai / 252
V ĮPROTIS. Pirma siek suprasti, tada - būti suprastas (-a) / 282
Empatijos principai bendraujant / 283
VI ĮPROTIS. Veik sinergiškai / 307
Kūrybiško bendradarbiavimo principai / 308

IV DALIS. ATSINAUJINIMAS
VII ĮPROTIS. Pagaląsk savo pjūklą / 333
Pusiausviro atsinaujinimo principai / 333
Ir vėl iš vidaus į išorę / 355
Autoriaus pastaba / 365

Baigiamasis žodis / 367
Priedas A. Kaip žvelgiame iš įvairių centrų / 379
Priedas B. II kvadranto diena jūsų bendrovėje / 389
Paskutinis Stepheno R. Covey interviu / 398
Apie autorių / 411
Apie FranklinCovey / 413

IŠTRAUKA

ASMENINIŲ VIZIJŲ PRINCIPAI

"Niekas daugiau manęs taip nedžiugina kaip nenuginčijamas žmogaus gebėjimas sąmojingai keisti savi gyvenimą."
Henry David Thoreau

Skaitydami šią knygą, pabandykite atsisieti nuo savęs. Pabandykite įsivaizduoti, kad stebite save iš šalies, tarsi būtumėte viršuje, kambario kampe. Ar galite įsivaizduoti, kad esate pašalinis stebėtojas?
Dabar pabandykite štai ką: paanalizuokite, kokia šiuo metu jūsų nuotaika. Ar galite apibūdinti dabartinę savo mentalinę būseną? Ką jaučiate?
O dabar patyrinėkite, kaip funkcionuoja jūsų protas. Ar mąstymas greitas, budrus? Pastebėjote, kad jus tarsi piešia perpus, kai analizuojate ir savo būseną, ir vertinate tos analizės duomenis?
Taip elgtis sugeba tik žmonės. Gyvūnai to negali padaryti. Mes tai vadiname savivoka, arba gebėjimu analizuoti savo mąstymo procesą. Štai kodėl žmogus yra viršesnis už visą kitą gyvybę, štai kodėl kiekviena kita žmonių karta tobulesnė už savo pirmtakus.
Todėl mes sugebame vertinti kitus ir mokytis iš jų ir iš savo patirties. Todėl galime išsiugdyti norimus įpročius arba jų atsikratyti, i
Mes nesame jausmai. Mes nesame nuotaikos. Netgi nesame mintys. Vien tai, kad galime analizuoti visus tuos procesus, atskiria mus nuo jų ir pakylėja viršum gyvūnų pasaulio. Sugebėjimas susivokti - savivoka-leidžia mums pažvelgti į save iš šalies, netgi analizuoti savivokos paradigmą, kuri iš esmės lemia mūsų veiksmų efektyvumą-Ji formuoja ne tik mūsų pažiūras ir elgesį, bet ir mūsų žvilgsnį į kitus žmones. Savivokos paradigma - tai žemėlapis, padedantis suprasti pačią žmogaus prigimtį.
Tik įvertinę savo savivoką, mes galime įvertinti kitus žmones ir pažvelgti į pasaulį jų akimis. Antraip klausime ir klysdami manysime, kad esame objektyvūs. Tai smarkiai sumenkintų mūsų bendravimo galimybes.
Tačiau mes gebame susivokti, todėl galime tyrinėti savo paradigmas ir nustatyti, ar jos atspindi tikrovę ir pagrindinius principus, ar tėra tik laikinų sąlygų ir situacijų rezultatas.

SOCIALINIS VEIDRODIS

Jeigu jūs, norėdami išvysti save, pažvelgsite į socialinį veidrodį - į Lų žmonių paradigmas ir nuomones - tai jūsų atvaizdas bus iškreipus tarsi kreivame veidrodyje atrakcionų parke.
"Tu niekada niekur nespėji."
"Kodėl niekada nesusitvarkai?"
"Na, ir artistas tu esi!"
"Ėdi kaip koks arklys!"
"Negaliu patikėti, kad tau pavyko laimėti." 
"Tai juk taip paprasta. Kaip tu negali suprasti?" 
Tokie atspindžiai yra iškreipti. Jie veikiau yra paties vertintojo ydų pr silpnybių projekcija į jus, o ne tikrasis jūsų atspindys.
Socialinė paradigma teigia, kad mus formuoja aplinkos sąlygos. Nors tų sąlygų įtaka išties didžiulė, reikia pasakyti štai ką: jei pripažinkime, kad negalime jų niekaip valdyti, tai mūsų gyvenimo žemėlapis Pus visai kitoks. Toks požiūris vadinamas determinizmu.
Egzistuoja trys socialiniai žemėlapiai - trys populiariausios determinizmo teorijos, taikomos atskirti arba kaip kelių derinys. Jomis stengiamasi paaiškinti žmogaus prigimtį.
Genetinis determinizmas iš esmės teigia, kad tik nuo mūsų protėvių Paklauso, kokie mes esame dabar. Savo temperamentą teisinamame Paveldėjimu. Štai jei jūsų seneliai buvo karšto būdo, tai šią savybę, kadangi ji yra užkoduota jūsų giminės DNR, paveldėsite ir jūs. Be to, galbūt esate airis, o airiai - temperamentinga tauta.

Atsiliepimai

2017 m. lapkričio 21 d.
Skaitovė
Įžanga ir recenzijų kiekis ilgokas, bet, atmetus juos, knyga tikrai puiki, lengvai skaitoma, daug gerų patarimų.
2017 m. rugsėjo 08 d.
Inga
Gera ir naudinga knyga.
2015 m. liepos 20 d.
Lina
Puiki, praktiška knyga - kiekvienas turėtų ją turėti, skaitinėti ir dirbti pagal ten aprašytus principus: čia rasit ir kaip pasitikėti savimi, ir kaip kurti pasitikėjimą santykiuose su aplinkiniais, ir kaip planuoti laiką, ir pagal kokius principus suskirstyti savo darbus pagal svarbumą ir skubumą. SUPER!!!
2014 m. gruodžio 08 d.
Mantas
Nuo šios knygos reikėtų pradėti asmeninį tobulėjimą
2011 m. rugsėjo 30 d.
renata
labai gera knyga
2011 m. rugsėjo 23 d.
A.K.
Neblestanti klasika.Turiu simtus knygu.Sia priskirciau desimtukui,kuris daro poveiki mano sekmes kurime.
2011 m. liepos 27 d.
Vytautas
Genialumas slypi paprastume...
2010 m. rugsėjo 15 d.
Irova
Gera knyga
2010 m. gegužės 20 d.
Raimundas
Gyvenimo knyga, jei kiekvienas Lietuvis j1 perskaitys ir dar bent mažą dalelę to panaudos, tai mūsų vaikai gyvens jau visai kitokį gyvenimą!
2010 m. balandžio 21 d.
Vilius
Visi pesimistiskos nuomones zmones isiskaitykite dar karteli: \"O ką būsite išmokę, pradėkite taikyti praktiškai.\"\r\nNeuztenka perskaityti knyga ir galvoti, kad jau padarei. Tai tera viena zingsnis saves tobulinimo kelyje! O tas kelias labai ilgas, taciau idomus ;)\r\nTaip dar karta kartoju NAUDOKITES knygose pateikiamais principais, o ne tik skaitykite aapie tai ;)\r\nSekmes :)
2010 m. balandžio 09 d.
jo
Visa neigiama nuomone be įrodymo tai tik dar vienas parazitas smegenims...\r\n
2009 m. spalio 12 d.
renata
LABAI GERA KNYGA VERTETU PERSKAITYTI KIEKVIENAM
2008 m. rugsėjo 25 d.
Tomas
Visu pirma nieko neprarasite perskaite... , o antra butu tai, kad knyga tikrai padeda kasdienybeje surasti laimes. Jei bent savaite pasivadovautumete knygoje aprasytais iprociais, tikrai pamatytumete skirtuma tarp jusu anksteniu poziuriu ir iprociu.\r\n
2008 m. rugpjūčio 12 d.
:)
Tiesa, is visu panasiu knygu, sioje maziausiai orientuojamasi i materialines vertybes, ne taip akcentuojama ta amerikietiska svajone - kuo daugiau $, del kuriu netgi REIKIA ir palaikyt draugiskus santykius su kazkuo...
2008 m. rugpjūčio 12 d.
:)
jo, cia parasyta kitaip, paprastai tariant tas pats **** bet kitoj rankoj :)) Vieni raso apie 7 akmenelius, kuriuos reikia surinkti gyvenimo kelyje, kiti raso istorijas apie vienuolius, kurie ismoko 12 (ar kiek ten) pamoku (vienuolis kuris pardave ferrari), kiti tiesiai sviesiai raso apie tikslus kuo daugiau uzsikalti $ ir dar padaryt is saves lyderi (Bryan Tracy \"Tikslai\"), bet esme yra ta, kad babkiu daugiausiai uzsikala tie autoriai pardavinedami savo knygutes ir ju tesinius bei pritempimus t
2008 m. birželio 19 d.
Jūratė
Nežinau nieko geresnio. Super knyga, užčiuopianti esmę.
2008 m. gegužės 10 d.
vidas
na,idomu,kad tokie skirtingi verinimai :) tai knyga verta skaityti? ar ji tikrai neidomi?
2007 m. lapkričio 01 d.
vilma
man tai labai patiko si knyga, geriausia kokia esu skaicius
2007 m. rugpjūčio 12 d.
Tautvydas
Tikrai neidomi knyga...
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (3 CD)
Stephen R. Covey
Internetu:
22,99 €
Knygyne*:
28,67 €
Pasitikėjimo greitis
Stephen R. Covey
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas
Stephen R. Covey
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
14,89 €
Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"
Robin Sharma
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
7,99 €
Plataus mąstymo jėga
David J. Schwartz
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
8,99 €
Sakmės apie jėgą (IV-oji knyga)
Carlos Castaneda
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
2,87 €
Kelias į save
Saulius Urbonas
Internetu:
5,79 €
Knygyne*:
8,59 €
Dešimt žingsnių į sėkmę
Kacudzo Niši
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
4,92 €
Amžių išmintis. Amžinos tiesos kasdieniam gyvenimui
Wayne W. Dyer
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
7,67 €