0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dalykinė komunikacija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-12 Aistė

Informatyvu, įdomūs pavyzdžiai, aiškus medžiagos patiekimas.

Dalykinė komunikacija


2021-06-30 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dalykinė komunikacija" aprašymas

Leidinyje "Dalykinė komunikacija" atskleidžiami komunikacijos organizacijoje tipai, kryptys ir trikdžiai, analizuojami susirinkimo organizavimo ir jo vedimo, dalykinės komunikacijos raštu principai, aptariamos gyvenimo aprašymų rūšys ir jų rengimo bei panaudojimo taisyklės. Daug dėmesio skirta išorinei organizacijos komunikacijai: apibūdinti ryšių su visuomene tikslai, priemonės ir būdai, gausu komunikacijos teorijas iliustruojančių praktinių pavyzdžių.

Knyga "Dalykinė komunikacija" bus naudinga ne tik studentams, bet ir norintiesiems patobulinti savo dalykinės komunikacijos gebėjimus.2020-11-12

Informatyvu, įdomūs pavyzdžiai, aiškus medžiagos patiekimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Dalykinė komunikacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Viešasis sektorius

Vilija Stanišauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dalykinė komunikacija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dalykinė komunikacija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dalykinė komunikacija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dalykinė komunikacija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilija Stanišauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dalykinė komunikacija" perkama kartu