0

Dalykinė komunikacija

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-11-12 Aistė

Informatyvu, įdomūs pavyzdžiai, aiškus medžiagos patiekimas.

Informacija

Dalykinė komunikacija

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • ISBN ar kodas: 9786090211892

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dalykinė komunikacija" aprašymas

Leidinyje "Dalykinė komunikacija" atskleidžiami komunikacijos organizacijoje tipai, kryptys ir trikdžiai, analizuojami susirinkimo organizavimo ir jo vedimo, dalykinės komunikacijos raštu principai, aptariamos gyvenimo aprašymų rūšys ir jų rengimo bei panaudojimo taisyklės. Daug dėmesio skirta išorinei organizacijos komunikacijai: apibūdinti ryšių su visuomene tikslai, priemonės ir būdai, gausu komunikacijos teorijas iliustruojančių praktinių pavyzdžių.

Knyga "Dalykinė komunikacija" bus naudinga ne tik studentams, bet ir norintiesiems patobulinti savo dalykinės komunikacijos gebėjimus.

2020-11-12

Informatyvu, įdomūs pavyzdžiai, aiškus medžiagos patiekimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Dalykinė komunikacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dalykinė komunikacija, kurią skaitytojams dovanoja Vilija Stanišauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilija Stanišauskienė su knyga Dalykinė komunikacija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dalykinė komunikacija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Stanišauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dalykinė komunikacija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dalykinė komunikacija" perkama kartu