0

Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“

Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786098112399

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Žmonės, kuriems sekasi, svajoja apie aukštumas ir drąsiai rizikuoja, kad jų vizijos virstų tikrove. Jie žiūri baimei tiesiai į akis, įsitraukia į žaidimą ir gyvena plačiai. Kad ir kaip bijotų, jie vis tiek prašliaužia pro baimės duris. Verčiau dieną pabūti liūtu, nei visą gyvenimą būti avimi.


Į knygą "Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį" Robinas Shanna sudėjo geriausias mintis iš Vienuolio, kuris pardavė „Ferrari" serijos knygų ir sudarė lengvai skaitomą kalendorių, kad kiekviena jūsų gyvenimo diena būtų ypatinga.


Knyga kalba apie tikrą sėkmę, prasmingus santykius, tarnystę žmonėms ir palikimą, kuris liks. kai mes išeisime iš šio pasaulio... ir dar apie daug kitų svarbių dalykų. Autorius bus jūsų bendrakeleivis kelyje į nuostabų gyvenimą, jis padės jums siekti pergalių, kuriomis galėsite didžiuotis sulaukę gyvenimo saulėlydžio.


Iš anglų kalbos vertė Neringa Jagelevičiūtė


IŠTRAUKA

SAUSIO 4

Žodis pareiga mūsų kultūroje dažnai turi negatyvų atspalvį. Daugumai žmonių pareigos ne prie širdies, nes jie įsivaizduoja, kad tai juos varžo ir neleidžia gyventi šia akimirka. O man šis žodis simbolizuoja laisvę ir laimę. Lyderiavimo esmė yra daryti ne tai, kas lengva, o tai, kas reikalinga.

 

SAUSIO 5

Kai užsibrėžiate aukštą tikslą, užplūsta energija, apima aistra ir jaudulys. Didelės aistros paslaptis yra šį aukštą tikslą rasti. Kai randate, jis tampa svarbiau už visa kita gyvenime.

 

SAUSIO 6

Pažvelkite į žmones, kurie savo gyvenimą paaukojo dideliam tikslui. Tokie yra Bendžaminas Franklinas, Mahatma Gandis, Martynas Liuteris Kingas, Motina Teresė, Albertas Einšteinas, Nelsonas Mandela... Jie vykdė misiją, kuri jiems buvo svarbiau už gyvenimą. Ji kilo iš jų širdžių, todėl įžiebė aistrą. Vien iš proto kilęs tikslas tokių stiprių emocijų nepagimdo.

 

SAUSIO 7

Raskite tikslą, kuris jaudintų širdį, o ne protą. Tada prisisekite saugos diržą ir pasiruoškite skrydžiui. Protas gali varžyti. Emocijos išlaisvina.

 

SAUSIO 8 

Savo tikslą - savo didžiąją misiją - galite rasti ten, kur dabar esate. Jums nereikia mesti turimo darbo, kad aptiktumėte kitą užsiėmimą, kuris uždegtų jūsų širdį. Pasistenkite į viską pažvelgti kitomis akimis. O pažvelgę ženkite pirmąjį žingsnį. Šiandien.

 

SAUSIO 9 

Didelis tikslas suteikia energijos, ir visai nesvarbu, ar su šia energija aptarnausite savo klientus, ar kaip nors pasitarnausite visam pasauliui. Tada gimsta visi didieji kūriniai. Pasiryžkite veikti ypatingai, kad ir ką darytumėte.

 

SAUSIO 10 

Susikurkite savo tikslą, o tada pradėkite dirbti didžiuodamiesi ir su meile, nes meilė yra neįtikėtina galia, kuri padeda kurti gėrį. Tai galingiausias stimulas pasaulyje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu