0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida)

2.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2010-11-02 lukas

na visai nieko man patiko

Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida)" aprašymas
1939 - 1945 m. karas mums pateikė šūsnį keistų įvykių, galvosūkių, audrinančių istorikų vaizduotę. Surinkęs galybę unikalios istorinės medžiagos J. Hernandezas mėgina priartinti skaitytojus prie įvykių, kurie, nors karas baigėsi prieš šešis dešimtmečius, tebeskendi neaiškumo šešėliuose, o atsakymus į daugelį klausimų šalys tebesaugo taip akylai, kaip saugomos valstybių paslaptys. Šioje intriguojančioje knygoje - daugybė pagaliau įmintų Antrojo pasaulinio karo mįslių: kruvini mūšiai, kurių nebuvo, per oro ataką Milane stebuklingai išlikęs da Vinčio paveikslas, prancūzų šnipės, slapyvardžiu Katė, lemtis, paslaptinga rašytojo ir karo lakūno Antuano de Sent - Egziuperi žūtis, pradingęs generolo Jamašitos lobis, nacių atominės bombos kūrimo aplinkybės, Fiurerio sekretoriaus M. Bormano likimas, paslaptingoji Longino ietis ir daugelis kitų paslapčių.

  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094030673

2010-11-02

na visai nieko man patiko

2010-03-15

Labai bulvarinė knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida), kurią skaitytojams dovanoja Jesus Hernandez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jesus Hernandez su knyga Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jesus Hernandez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antrojo Pasaulinio karo mįslės ir paslaptys (2-oji pataisyta laida)" perkama kartu