0

Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?

  • Nuolaida knygai -54%
5.0
(4 įvertinimai)
Internetu: 4,99 €
Knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2018-10-17 Audronė

Puiki knyga, veiksmui. Tikrai netiks ilgiems skaitymams, tačiau perskaičius skyrių tikrai kylą daug minčių, idėjų ką ir kaip reikėtų daryti kitaip. Man patiko, kad po kiekvieno skyriaus yra užduotis ir vieta užrašams. Padovanojau ir savo kolegei:-)

Informacija

Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x17, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9786098210125

2020-07-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?“ padės suformuoti įpročius įgalinančius pakeisti kasdienybę bei požiūrį į gyvenimą.


Atsakymus į svarbiausius klausimus žinome kiekvienas, tačiau dažnai atrodo, kad juos pamirštame. Arba nenorime prisiminti. Meilė sau, pasitikėjimas savimi, nuoširdumas, suvaldytos emocijos ir džiaugsmas – visa tai jau yra mumyse, todėl knygos „Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?“ autorius Leo Babauta pirmiausia siūlo atsigręžti į save.


Jei manote, kad ši knyga skirta tam, kad būtų perversta ir padėta į lentyną - klystate. Dar daugiau, joje nėra abstrakčių filosofiniai svarstymų ar gyvenimo instrukcijų. Ji neįpareigoja įsitraukti į kokią nors elgesio programą. Šios knygos pagrindinis objektas – veiksmas.


Knyga „Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?“ prašo: perskaitykite mane per valandą. Susikaupkite ir raskite jai laiko, nevartykite, neatidėliokite, bet iš tiesų skaitykite. Aprašytus metodus iškart taikykite kasdien ir formuokite įgūdžius. Net kelios minutės per dieną suteiks tai, dėl ko jausitės labiau patenkinti, laimingesni, mažiau pikti ir nervingi. Bet prieš imantis skaitymo, Leo Babauta prašo susitarti dėl keleto taisyklių: kai skaitysite, turite išjungti kompiuterį, telefoną palikti kitame kambaryje, rasti tylią erdvę,  susikaupti ir valandą skirti tik knygai. Mainais autorius pasižada viską pateikti glaustai, aiškiai ir suprantamai – jūsų laikas yra vertinamas.


Leo Babauta teigia nesąs nei ekspertas, nei gydytojas, nei treneris – jis neturi jokių sertifikatų ar kvalifikacijos pažymėjimų. Jis neuždirbo milijono JAV dolerių ir nepretenduoja būti geriausiu pasaulio atletu. Jis – šešių vaikų tėvas, šeimos žmogus, eilinis vyras. Per pastarąjį dešimtmetį jis susidūrė su daugybe iššūkių – vienus nesunkiai įveikė, kitur teko susimauti. Formuoti savo asmenybę jis pradėjo nuo rūkymo atsisakymo - tai leido suprasti, ką reiškia keisti įpročius. Šią žalingą veiklą jis pakeitė bėgiojimu ir jau yra nubėgęs ne vieną maratoną. Leo Babauta nusprendė rytais nebesivartyti lovoje ir anksti keltis, sveikai maitintis, parašyti romaną ir, galiausiai, supaprastinti savo gyvenimą. Tai – kasdieniški tikslai, kuriuos pasiekti galime kiekvienas. Tik mažais žingsneliais keisdami senus įpročius pakeisime savo gyvenimą ir požiūrį į pasaulį.


„Šiandien aš nepretenduoju į tobulumą. Aš susimaunu nuolat, praktiškai kasdien. Bet neleidžiu, kad tai mane sustabdytų. Galbūt aš šiandien neišėjau pabėgioti. Bet tai nereiškia, kad nebėgiosiu rytoj – ilguoju laikotarpiu aš vis tiek darau nepaprastą pažangą. <...> Bičiuliai, mes esame kelionėje be jokio konkretaus tikslo. Prisijunkite, ir kartu patirsime daug gerų dalykų.“

Leo Babauta


Turinys

TURINYS


Susitarimas / 7

Problemos priežastis / 8

Apie pasitenkinimų / 12

Pasitenkinimo kelias / 15

Pasitenkinimas nėra kažko nedarymas / 18

Nesilyginkite su tuo, ko neturite / 22

Persvarstykite savo idealus ir lūkesčius / 25

Reklama ir fantazijos / 29

Sukurkite pasitikėjimą / 32

Kaip atgauti pasitikėjimą? /34

Mylėkite save / 37

Pastangos atrasti laimę išoriniuose dalykuose / 40

Iš kur kyla laimė? / 45

Laimės paieškos išorėje / 48

Priimkite tai, kas yra aplink jus / 50

Mūsų reakcijos į kitų veiksmus / 53

Mes visi mokomės / 55

Kitas žmogus nėra problema / 57

Nesusiekite savo savivertės su kitų žmonių veiksmais / 60

Kaip susitvarkyti su kitų veiksmais? / 63

Būkite vientisas bendravime / 66

Kas yra vientisa asmenybė? / 68

Kai susitinka du vientisi žmonės / 70

Tapimas vientisu / 71

Laimė, kylanti iš savęs / 74

Kaip atrasti laimę? / 76

Pavydas kitiems / 79

Technikos, kaip priimti save / 81

Dažniausiai užduodami klausimai / 86

Kiti puikūs klausimai / 89

Išvados / 100

Pasitenkinimo įgūdžiai / 101

Veiksmų santrauka / 103

Jei norite daugiau / 108
2018-10-17

Puiki knyga, veiksmui. Tikrai netiks ilgiems skaitymams, tačiau perskaičius skyrių tikrai kylą daug minčių, idėjų ką ir kaip reikėtų daryti kitaip. Man patiko, kad po kiekvieno skyriaus yra užduotis ir vieta užrašams. Padovanojau ir savo kolegei:-)

2018-10-16

Skaičiau ir patiko! Gera knyga :)

2018-10-09

Patinka man šio autoriaus stilius, paprastai ir aiškiai, vertinga ir lengva taikyti kasdien gyvenime, o laimingi būname kasdien!!!

2018-10-03

Vertinga ir graži knygutė darbui su savimi.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu