TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-09


2022-12-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį " aprašymas

Saviugdos knygų autorė Deborah Ward teigia, kad didelis jautrumas yra ne prakeiksmas, o vertingas apdovanojimas. „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ – atsiminimų, mokslinių tyrimų ir patarimų rinkinys, kuris padės suprasti, kaip jautrumą galima paversti didžiuliu privalumu.

Knygos aprašyme autorė klausia, ar esate jautrus. Jei taip, tai turbūt pastebėjote, kokia bauginanti vieta yra pasaulis. Triukšmas, skubėjimas, stresas – greitai pradedate dairytis ramios ir tylios aplinkos. Jūsų pojūčiai dažnai yra per stipriai stimuliuojami, esate empatiškas, jaučiate kitų skausmą ir aplinkinių poreikius iškeliate aukščiau savęs. Atpažįstate? Taip, jūs esate jautrus. Kaip ir knygos „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ autorė Deborah Ward.

Deborah Ward – jautri asmenybė, o jos kuriamas tinklaraštis padėjo tūkstančiams skaitytojų geriau suprasti ir valdyti savo hiperjautrumą. Šiame prisiminimų ir praktinio vadovo derinyje autorė dalijasi savo, kaip itin jautraus asmens, kelione nuo vaikystės iki pilnametystės, nuo asmeninių santykių iki karjeros kūrimo.

Deborah Ward patirtis, susijusi su per intensyviu aplinkos poveikiu, žemos savivertės įveikimu, bendravimu, santykių užmezgimu bei komforto ieškojimu, padės skaitytojams susitvarkyti su savo emocijomis. Kiekviename knygos „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ skyriuje autorė pateikia pratimų rinkinį, kurie paguos, nuramins ir įkvėps.

Saviugdos knyga „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ skaitytojus veda į suvokimą, kad gyventi tyliai ir slėptis baimėje tikrai skirta ne jiems. Taip pat, neprivalote stengtis tapti panašiais į kitus ir nei vienas iš mūsų neturi užgniaužti savo tikrosios prigimties. Būti itin jautriu sunku, tačiau tai yra dovana.

Deborah Ward – knygų autorė ir tinklaraštininkė. Ji rašo populiarių žurnalo „Psychology Today“ blogą apie jautrumą, kurį kas savaitę skaito tūkstančiai žmonių. Taip pat autorė veda dar vieną blogą, kuriame kalba apie asmenybės tipą ir padeda žmonėms atrasti savo stipriąsias puses. Deborah Ward savipagalbos ir psichologijos straipsniai skelbiami įvairiuose JAV žiniasklaidos priemonėse.

Iš anglų kalbos vertė Eglė Černiauskaitė-Skrebienė

Esate jautrus? Kviečiame knygą įsigyti internetu bei daugiau sužinoti apie savo prigimtį. Ieškote kito žanro knygų? Pirkti online siūlome ne tik saviugdos leidinius bet ir daugybę knygų su naudingais patarimais, įdomiais siužetais ar bebaimiais veikėjais. Trumpi aprašymai, santraukos, knygų ištraukos, atsiliepimai, apžvalgos, puslapių skaičius – informacija, kuri padeda išsirinkti. Išpardavimai ir akcijos – metas, kai leidinių kainos vilioja įsigyti naujų knygų gerokai pigiau.


  • Autorius: Deborah Ward
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142578

Kiti taip pat domėjosi


2022-06-09

Parašykite atsiliepimą apie "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Deborah Ward pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Deborah Ward tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį " perkama kartu