⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius

2022-08-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius" aprašymas

Christophe André – žymus prancūzų psichiatras. Rébecca Shankland – psichologė, socialinių ir emocinių įgūdžių specialistė. Kartu šis profesionalų duetas parašė psichologinę knygą „Aš ir mes“, kurioje nagrinėja žmonių tarpusavio ryšio svarbą.

Visi mes esame priklausomi nuo kitų žmonių. Tačiau priklausomybė, paprastai, skamba lyg kažkas neigiamo. Regis ji išryškina mūsų trūkumus ir negebėjimą gyventi savarankiškai. Bet priklausomybė taip pat yra žodis, kuris rodo, kad mus reikia žmonių ir mes tikrai neprivalome visko daryti vieni.

Pasak psichologinės knygos „Aš ir mes“ autorių Christophe André bei Rébeccos Shankland šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad kuo artimesni žmonių tarpusavio priklausomybės ryšiai sukuriami ir puoselėjami bendruomenėje, tuo ji turtingesnė ir geriau išsivysčiusi, o jos nariai laimingesni ir labiau patenkinti gyvenimu.

Christophe André ir Rébecca Shankland manė, kad išleisti knygą „Aš ir mes“ šiandien itin svarbu. Padėję daugybei žmonių ugdyti savarankiškumą ir savigarbą, autoriai teigia, kad atėjo laikas subalansuoti gyvenimą ir įsileisti kitus žmones. Šiandien itin svarbu prisiminti, kad esame priklausomi vieni nuo kitų. Mes susiję ne tik su artimaisiais ar kaimynais, bet ir su visa žmonija. Egzistuojame tik kaip bendra visuma. Sąmoningas įsitraukimas į šią priklausomybę daro mūsų planetą geresne vieta gyventi.

Knygoje „Aš ir mes“ skaitytojai atras tarpusavio priklausomybės sampratą, jos svarbą ir kasdienius patarimus, padėsiančius geriausiai pasinaudoti ryšiais, pavyzdžiui, nebijoti prašyti pagalbos, pasitikėti, pereiti nuo emocinės priklausomybės prie konstruktyvaus prisirišimo. Autoriai padės rasti psichologinį balansą šeimoje, darbe, kurti tvirtus santykius tarp brolių ir seserų, o svarbiausia, patars kaip išlaikyti tarpusavio ryšius.

Autoriai siūlo tarpusavio priklausomybę priimti su džiaugsmu ir mėgautis tuo, kad ji mus praturtina, daro stipresniais ir protingesniais. Pagrindinė knygos „Aš ir mes“ idėja ta, kad vieni einame greičiau, bet kartu – toliau ir su didesniu džiaugsmu.

Christophe André – prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas. Jis daugybę metų dirbo su klientais, turinčiais nerimo sutrikimų. Savo praktikoje Christophe André taiko kognityvinę ir elgesio terapiją bei meditaciją. Autoriaus knygos populiarios visame pasaulyje, jas įvertino ir Lietuvos skaitytojai.

Rébecca Shankland – psichologijos žanro knygų autorė, socialinių ir emocinių įgūdžių stiprinimo specialistė, Grenoble Alpes universiteto dėstytoja.

Iš prancūzų kalbos vertė Danutė Navickaitė-Etienvre

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome knygą įsigyti internetu – čia draugiškos kainos, o pirkti saugu ir patogu. Turime ne tik psichologinių knygų. Atsipalaidavimui rinkitės leidinius su įdomiais siužetais bei patraukliais veikėjais. Tobulėjimui – dalykines knygas. Išsirinkti padės aprašymai, kuriuose rasite puslapių skaičių, santraukas, online ištraukas ir kitą svarbią informaciją. Abejones išsklaidys atsiliepimai bei apžvalgos, o pigiau apsipirksite išpardavimų bei akcijų metu. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Christophe André, Rébecca Shankland pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Christophe André, Rébecca Shankland tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius" perkama kartu