0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltijos jūros uostai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-09-15 Vladas

Nuostabus, issamus, pavadinima atitinkantis darbas

Baltijos jūros uostai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.66 SoldOut
Knygos "Baltijos jūros uostai" aprašymas
Monografijoje nagrinėjami Baltijos jūros uostai, aptariant jų raidą, kai kurias uostų aplinkos bei navigacijos sąlygas, plėtros problemas, specializacijos ypatumus ir jų kaitą, vystymosi perspektyvas XXI a. Leidinyje esantys senieji bei šiuolaikiniai planai ir žemėlapiai, hidrotechninių įrenginių schemos padės išsiaiškinti daugelio uostų statybos istoriją bei šiandieninę integraciją į kranto zonos gamtos kompleksą. Monografija skirta su jūra ir uostais susijusių sričių specialistams bei studentams.


2010-09-15

Nuostabus, issamus, pavadinima atitinkantis darbas

Parašykite atsiliepimą apie "Baltijos jūros uostai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltijos jūros uostai, kurią skaitytojams dovanoja Rimas Žaromskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimas Žaromskis su knyga Baltijos jūros uostai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltijos jūros uostai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimas Žaromskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltijos jūros uostai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltijos jūros uostai" perkama kartu