0

Bastūnės liudijimai

  • Nuolaida knygai -67%
Internetu: 4,39 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 8.60 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Bastūnės liudijimai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 237
  • ISBN ar kodas: 9786094662768

2020-07-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Leidausi per visą Pietų Amerikos žemyną, vaikydamasi tobulo rytojaus. Ieškojau kažin kokio didžiojo atsakymo, išsigelbėjimo, tėviškai besišypsančio Didžiojo Kūrėjo. Netvėriau savyje kažko tikėdamasi iš pasaulio ir kartu jausdama, jog nenusipelniau tokios laisvės, neaprėpiamų Patagonijos platybių, tokių svaiginamai aukštų Andų ir apsnūdusių Naujojo Pasaulio džiunglių. Keliavau vedama paaugliško nirtulio ir begalinio ilgesio, tačiau galiausiai supratau, kad pasaulis man nieko neskolingas. Dabar keliauju ieškodama, ką pasauliui galėčiau pasiūlyti pati."

Eglė Gerulaitytė


Eglės Gerulaitytės (g. 1985), filosofiją ir tarptautinius santykius studijavusios žurnalistės, keliautojos, motociklininkės knyga „Bastūnės liudijimai“ – gyvas pasakojimas apie nutrūktgalvišką kelionę motociklu po Pietų Ameriką.

Peru, Bolivija, Argentina, Čilė, Ekvadoras, Kolumbija – ypatingos vietos ir patirtys, ribinės situacijos ir valia jas įveikti, tų kraštų žmonės ir asmeniškas žvilgsnis į jų gyvenimą, o kartu – vienatvėje kylantys filosofiniai klausimai, lydintys į asmenybės brandą.


Kas sieja Andų viršukalnių indėnus, Amazonijos džiunglių šamanus, laisvuosius Patagonijos gaučus, Bolivijos kokos augintojus ir Ekvadoro mangrovių miškų žvejus?

Ar Kolumbijoje tikrai klesti narkomafija?

Kas bendro tarp Karibų piratų ir Andų plynaukščių indėnų?

Kaip persipina išnykusių Ugnies Žemės gyventojų onų legendos ir Patagonijos naujakurių tradicijos?

Apie ką svajoja Putumajo regiono partizanų šeimos, Peru auksakasiai ir Bolivijos dykrų šamanai?


To, ką pamatai, sužinai, pajunti ten, už Atlanto, negalima pasilikti tik sau. Autorė dalijasi patirtais įspūdžiais, tarsi pro rakto skylutę žvelgdama į nepažįstamą ir paslaptingą Naująjį Pasaulį.


Antroji po pasaulį motociklu keliaujančios Eglės Gerulaitytės knyga „Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2“

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu