-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bendrosios topologijos pradmenys

Kaina: 6,52 €
Kaina su kodu: 5,87 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 6.521 InStock
Į krepšelį 5,87 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Bendrosios topologijos pradmenys“ aprašymas

Mokomojoje knygoje "Bendrosios topologijos pradmenys" išdėstytas bendrasis topologijos pagrindų kursas. Pagrindinė paskirtis - padėti studentams lengviau suvokti funkcionalinės analizės kursą, tačiau ši knygelė turi ir savarankišką reikšmę norintiems susipažinti su bendrosios topologijos pradmenimis.
Daugelis teiginių pateikti su įrodymais, o jei įrodymo nėra, tai nurodoma, kur jį galima rasti.Parašykite atsiliepimą apie „Bendrosios topologijos pradmenys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Gintaras Praninskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Bendrosios topologijos pradmenys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Bendrosios topologijos pradmenys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Bendrosios topologijos pradmenys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Bendrosios topologijos pradmenys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Praninskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Bendrosios topologijos pradmenys“ perkama kartu