0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendrosios topologijos pradmenys

5,51 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 5.51 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendrosios topologijos pradmenys" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Bendrosios topologijos pradmenys" išdėstytas bendrasis topologijos pagrindų kursas. Pagrindinė paskirtis - padėti studentams lengviau suvokti funkcionalinės analizės kursą, tačiau ši knygelė turi ir savarankišką reikšmę norintiems susipažinti su bendrosios topologijos pradmenimis.
Daugelis teiginių pateikti su įrodymais, o jei įrodymo nėra, tai nurodoma, kur jį galima rasti.Parašykite atsiliepimą apie "Bendrosios topologijos pradmenys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Bendrosios topologijos pradmenys", kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Praninskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Praninskas su knyga "Bendrosios topologijos pradmenys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bendrosios topologijos pradmenys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Praninskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bendrosios topologijos pradmenys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendrosios topologijos pradmenys" perkama kartu