Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bjaurios mergiotės išdaigos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 12.42 SoldOut

Knygos "Bjaurios mergiotės išdaigos" aprašymas

Mario Vargas Llosa (Marijas Vargas Liosa, g. 1936 m.) – romano „Tetulė Chulija ir rašeiva“ autorius. Vienas talentingiausių ir įdomiausių Lotynų Amerikos rašytojų, literatūros kritikas, žurnalistas, politikas. Penkių dešimčių prozos ir teatro kūrinių autorius. Jo knygos išverstos kone į visas pasaulio kalbas, pagal jas kuriami kino filmai. Kaip ir dauguma Lotynų Amerikos klasikų, M. Vargas Llosa išradingai derina lengvą pasakojimo stilių ir filosofines potekstes, puikų humoro jausmą ir dėmesį rimtoms problemoms, šiuolaikiškumą ir pagarbą seniausioms kultūros tradicijoms.

Nepamirštamą 1950-ųjų vasarą Rikardas, jaunas naivus svajotojas, Miraflorese sutinka išpuikusią ir pašėlusią mergiotę. Įsimyli ją akimirksniu ir visiems laikams. Leidžiasi šios bjaurios mergiotės apgaudinėjamas metų metus. Audringos aistros scenos ir skausmingi romano veikėjų išsiskyrimai išsibarsto trijuose kontinentuose, į jų biografijas įsilieja pusė šimtmečio pasaulinės istorijos: revoliucija Kuboje ir gerilja Anduose, neramumai bohemiškame septinto dešimtmečio Paryžiuje, ekonomikos stebuklai Tokijuje, „Bitlų“ ir popkultūros iškilimas kosmopolitiškame aštunto dešimtmečio Londone, komunizmo griūtis...
Šiame romane apie „meilę be sienų“ M. Vargas Llosa supina komiškus ir tragiškus dalykus, trina ribą tarp tikrovės ir fikcijos, kurdamas istoriją, kurioje meilė, kaip ir nesutramdoma Rikardo mylimoji, įgauna tūkstantį veidų. Aistra ir abejingumas, lemtis ir atsitiktinumas, kančia ir pragmatikas racionalumas...


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Mario Vargas Llosa
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 311
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955247951

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bjaurios mergiotės išdaigos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bjaurios mergiotės išdaigos", Mario Vargas Llosa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mario Vargas Llosa su knyga "Bjaurios mergiotės išdaigos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bjaurios mergiotės išdaigos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mario Vargas Llosa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bjaurios mergiotės išdaigos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bjaurios mergiotės išdaigos" perkama kartu