0

Dekameronas (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -24%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-01-29 miusil

Pasirodo vyrų ir moterų santykiuose nuo viduramžių nedaug kas pasikeitė. Kadangi knyga ne iš plonųjų, geriau skaityti po truputį. Ne visos istorijos įdomios, bet kaip autorius sako: "nuobodu - neskaityk". Visgi italų literatūros paminklas.

Informacija

Dekameronas (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 672
  • ISBN ar kodas: 9789955133551

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dekameronas (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

"Dekameronas" – vienas didžiausių ankstyvojo italų Renesanso literatūros paminklų. Tai šimto novelių rinkinys, kurias per dešimt dienų pasakoja septynios kilmingos damos ir trys jaunikaičiai. Jų pasakojimams būdingas vaizduotės žaismas, intrigos ir erotiškumas, taip pat labai autentiška XIV a. italų visuomenės gyvenimo atmosfera.

Veiksmo laikas ir vieta – 1348 metai, Florencijos apylinkės, į kurias nuo mieste siaučiančio maro pasitraukę septynios kilmingos damos ir trys jaunikaičiai pasakoja istorijas. Kiekvieną dieną išrenkamas karalius arba karalienė nurodo pasakojimų toną ir temą. Kiekvienas pasakotojas stengiasi rasti kuo išradingesnę, linksmesnę, erotiškesnę ar labiau pamokomą istoriją – taip per dešimt dienų papasakojama šimtas novelių. „Dekameronas“ – pasaulinės literatūros šedevras, jame gausu vaizduotės žaismo, intrigų ir ankstyvojo Renesanso erotiškumo.

Iš italų kalbos vertė Edvardas Viskanta 

2014-01-29

Pasirodo vyrų ir moterų santykiuose nuo viduramžių nedaug kas pasikeitė. Kadangi knyga ne iš plonųjų, geriau skaityti po truputį. Ne visos istorijos įdomios, bet kaip autorius sako: "nuobodu - neskaityk". Visgi italų literatūros paminklas.

Parašykite atsiliepimą apie "Dekameronas (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dekameronas (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Giovanni Boccaccio. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Giovanni Boccaccio su knyga Dekameronas (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dekameronas (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giovanni Boccaccio. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dekameronas (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dekameronas (Munken Premium)" perkama kartu