0

Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys

  • Nauja knyga
Internetu: 12,49 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786098112948

12.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Tada aš pirmą kartą gyvenime suvokiau tiesą, apdainuotą daugelio poetų, o mąstytojų paskelbtą didžiausia išmintimi. Tiesa tokia, kad meilė yra galutinis ir didžiausias žmogaus tikslas."
Viktor Frankl

Adamas Džeksonas (Adam Jackson) yra žinomas alternatyviosios medicinos idėjų skleidėjas, rašytojas ir žurnalistas. Skaitytojai itin pamėgo jo keturių apybraižų rinkinį apie tikros meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptis. Šie keturi kūriniai "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys" yra išversti į dvidešimt pasaulio kalbų. Adamas Džeksonas sugeba apie sudėtingus ir net skausmingus gyvenimo dalykus kalbėti labai paprasta ir nuoširdžia kalba – tai yra jo talento bruožas, kuris padėjo rašytojui pelnyti pripažinimą ir skaitytojų meilę.

"Manyčiau, kad meilė, turtas ir sveikata nėra tik likimo dovanos, mes patys kuriamės tuos dalykus ir patys atsakome už savo gyvenimus. Kiekvienas gali mylėti ir būti mylimas, kiekvienas gali sveikas sulaukti gilios senatvės ir kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek reikia jam ir jo šeimai. Kitaip sakant – kiekvienas gali būti laimingas. Nesvarbu, kaip mes gyvename dabar, gal esame vieniši, neturtingi ir pasiligoję – gyvenimas gali pasikeisti."

Sunku net įsivaizduoti, kad gali būti naudingesnė knyga nei ši, ypač dabar, kai dauguma žmonių yra netekę geresnio gyvenimo perspektyvos ir vilties. Tačiau nenusiminkite! Šioje labai prasmingoje Adamo Džeksono knygoje susipažinsite su paslaptingomis senojo kino praktikomis ir patarimais, kurie padės jums pasikeisti tiek, kiek patys to trokštate. Knygą sudaro keturios dalys ir kiekvienoje iš jų rasite po dešimt patarimų, kurie pakeis jūsų gyvenimą.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas

ĮŽANGA

Labiau už viską pasaulyje mes trokštame meilės, taip pat norime būti turtingi ir sveiki - tik tada, manome, galėsime būti laimingi. Tačiau kodėl tiek daug žmonių gyvena vieniši, vis ieško savo antrosios pusės ir taip retai ją randa? Jei meilė yra trokštamiausias dalykas, kodėl taip sparčiai daugėja skyrybų ir nelaimingų šeimų? Kodėl tiek daug vaikų auga tik su vienu iš tėvų? Kodėl net būdami tarp žmonių daugelis jaučia vienatvę? Galbūt mes ieškome meilės ne ten, kur reikia, ir ne taip? Ir kodėl tiek daug žmonių mūsų turtingoje visuomenėje vos suduria galus ir negali sau leisti visai paprastų džiaugsmų, kodėl jie nuolat rūpinasi, kaip apmokėti sąskaitas ir sulaukti kito atlyginimo? Kas jiems trukdo savo rankomis ir savo galva uždirbti tiek, kad jie jaustųsi patenkinti ir saugūs? O kaip sveikatos reikalai? Juk milijonai žmonių mūsų modernioje visuomenėje šiandieną kenčia nuo sunkių ligų ir miršta neišgyvenę to laiko tarpsnio, kurį mums yra skyrusi Gamta.

Manyčiau, kad meilė, turtas ir sveikata nėra tik likimo dovanos, mes patys kuriamės tuos dalykus ir patys atsakome už savo gyvenimus. Kiekvienas gali mylėti ir būti mylimas, kiekvienas gali sveikas sulaukti gilios senatvės ir kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek reikia jam ir jo šeimai. Kitaip sakant - KIEKVIENAS GALI BŪTI LAIMINGAS. Nesvarbu, kaip mes gyvename dabar - gal esame vieniši, neturtingi ir pasiligoję - gyvenimas gali pasikeisti.

Šio pasakojimo ypatybė ta, kad dauguma jo personažų yra realūs žmonės, nors jų vardai, žinoma, pakeisti. Tikiuosi, šios istorijos įkvėps jus taip, kaip jos įkvėpė mane, ir primins jums, kad gyvenimas gali būti toks, kokio mes visi trokštame.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu