0

Dūzgė ir pavojinga informacija

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-03-29 Eglė

Linksma knyga. O dar yra kas nors šio autoriaus?

Informacija

Dūzgė ir pavojinga informacija

  • Leidėjas: Akademikai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9789955337256

2021-02-28 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dūzgė ir pavojinga informacija" aprašymas

Tikrais faktais paremti pasakojimai apie Dūzgę, kurios galvoje nuolat sukasi spiečiai spalvingų minčių, perkelia į rūpesčių ir pavojingos informacijos pilną vaikystę bei tėvystę. Kasdieną tėvams ir vaikams kylančios problemos su informacija, paieškos sistemomis, propaganda, elektroninėmis knygomis čia aptariamos užsidėjus lengvos ironijos ir autoritetų kvestionavimo akinius.

Mažvydo Palangos knyga "Dūzgė ir pavojinga informacija" skirta paaugliams, kurie siekia tapti sumaniais ir aktyviais informacijos naudotojais, bei jų tėvams, besidomintiems kokiame informacijos pasaulyje gyvena jų vaikai. Knygoje "Dūzgė ir pavojinga informacija" rasite žaismingų mokomųjų elementų, kuriuos savo pamokose gali pritaikyti ir mokytojai.

Dailininkė ir iliustracijų autorė Silva Jankauskaitė.


"Dūzgė ir baltieji piratai""Dūzgė ir baltieji piratai"  - antroji tikrais atsitikimais paremtų istorijų knyga apie Dūzgę.

2018-03-29

Linksma knyga. O dar yra kas nors šio autoriaus?

Parašykite atsiliepimą apie "Dūzgė ir pavojinga informacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dūzgė ir pavojinga informacija, kurį parašė Mažvydas Palanga. Siūlome ne tik išsamų Dūzgė ir pavojinga informacija aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mažvydas Palanga. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dūzgė ir pavojinga informacija. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dūzgė ir pavojinga informacija dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dūzgė ir pavojinga informacija" perkama kartu