0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-28


2022-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" aprašymas

"Jūra įkūnija nepaprastą galią ir nuostabų gyvenimą. Jūra – tai amžinas judėjimas ir meilė."

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knyga „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu“ įsuks į kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą.

Profesorius Pjeras Aronaksas išvyksta į ekspediciją ieškoti didžiulės jūrų pabaisos, kuri, pasirodo, besanti plienu kaustytas povandeninis laivas, vadovaujamas paslaptingojo kapitono Nemo. Pakliuvę į laivo nelaisvę, bebaimiai herojai leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį ir per devynis mėnesius įveikia dvidešimt tūkstančių mylių. Keliautojams atsiveria daug paslapčių, jie patiria stulbinamų nuotykių, išvysta daugybę stebuklų – Indijos ir Ramiajame vandenynuose, Raudonojoje ir Viduržemio jūrose, Atlanto ?vandenyne, pietų ir šiaurės jūrose!

Iš anglų kalbos vertė Petras Velička


2021-02-28

2020-12-08

Sveiki, Dovile, taip, knyga su paveiksliukais

2020-06-08

2019-04-17

Laba diena, noriu pasiteirauti ar knyga "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" yra su paveikslėliais?

Parašykite atsiliepimą apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" perkama kartu