0

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu

  • Nuolaida knygai -43%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-08

Informacija

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786098105445

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" aprašymas
"Jūra įkūnija nepaprastą galią ir nuostabų gyvenimą. Jūra – tai amžinas judėjimas ir meilė."

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knyga „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu“ įsuks į kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą.

Profesorius Pjeras Aronaksas išvyksta į ekspediciją ieškoti didžiulės jūrų pabaisos, kuri, pasirodo, besanti plienu kaustytas povandeninis laivas, vadovaujamas paslaptingojo kapitono Nemo. Pakliuvę į laivo nelaisvę, bebaimiai herojai leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį ir per devynis mėnesius įveikia dvidešimt tūkstančių mylių. Keliautojams atsiveria daug paslapčių, jie patiria stulbinamų nuotykių, išvysta daugybę stebuklų – Indijos ir Ramiajame vandenynuose, Raudonojoje ir Viduržemio jūrose, Atlanto ?vandenyne, pietų ir šiaurės jūrose!

Iš anglų kalbos vertė Petras Velička
2020-06-08

2019-04-17

Laba diena, noriu pasiteirauti ar knyga "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" yra su paveikslėliais?

Parašykite atsiliepimą apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu, kurį parašė Jules Verne (Žiulis Vernas). Siūlome ne tik išsamų Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jules Verne (Žiulis Vernas). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu" perkama kartu