Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dvynukės

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1,30 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-01 Tomas

Aš pamenu tą lietuvišką filmą "Dvynukės" rodydavo per žiemos atostogas atrodo. viena jų gyveno tokiuose kaip rūmuose su milžiniškais laiptais viduje. labai mėgdavau filmą, norėčiau ir dabar pažiūrėti.


2022-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvynukės" aprašymas

Hanso Kristiano Anderseno premijos laureato Erich Kastner knyga „Dvynukės“ pirmą kartą išleista 1949-tais metais. Su šiuo vaikams skirtu kūriniu užaugo kelios kartos skaitytojų. Realistinis kūrinys pasakoja apie vieną pabirusią šeimą, kurią vėl sulipdyti imasi dvi sesutės.

Luiza gyvena tik su tėčiu. Ji išpaikinta mergaitė, atkakliai reikalaujanti tėvo dėmesio. Atostogaudama vaikų poilsio namuose Luiza susipažįsta su Lota – be galo į save panašia mergaite. Išoriškai beveik vienodos Luiza ir Lota viena kitai pajaučia priešiškumą. Juk Lota praktiška ir protinga, o Luiza – aikštinga lepūnėlė. Visgi, vieno atsitiktinumo dėka jos supranta, kad iš tiesų yra seserys dvynės! Jų tėvai po skyrybų atskyrė mergaites, apsigyveno skirtinguose miestuose ir jos nė nežinojo viena apie kitą.

Seserys susidraugauja ir nusprendžia sutaikyti savo tėvus. Po atostogų jos susikeičia. Lota keliauja pas jai nepažįstamą tėtį, o Luiza turės pritapti mamos namuose. Susikeitusios seserys netrunka suprasti, koks skirtingas jų gyvenimas, o tėvus sutaikyti nebus taip paprasta.

Erich Kastner knygos siužetas įkvėpė daugybę kitų autorių kūrinių bei filmų interpretacijų, kuriuose vienodai atrodantys veikėjai susikeičia gyvenimais ir patiria įvairių nuotykių.

„Dvynukės“ buvo ekranizuotos daugiau nei dvidešimt kartų. Ypač išpopuliarėjo 1961-ais metais pasirodęs W. Disney studijos filmas „Spąstai tėvams“. 1994-ais metais ši istorija ekranizuota ir Lietuvoje. Filmą „Dvynukės“ pastatė režisierė Kristina Gudonytė.

Erich Kastner savo kūriniuose nagrinėjo tėvų meilės, reikalingos vaikui temas. Knygų siužetai pasakojo apie išblaškytas šeimas, išsiskyrusius tėvus ir vaikus, trokštančius šilumos bei dėmesio. Autorius buvo vienas pirmųjų, kuris vaikams skirtose knygose rašė apie dažnas dvidešimtojo amžiaus šeimas ištikusias socialines problemas.

Erich Kastner (1899-1974) – vokiečių autorius, rašęs ir vaikams, ir suaugusiems. Už savo kūrybą jis buvo apdovanotas Hanso Kristiano Anderseno, Georgo Biuchnerio, Luiso Kerolio bei kitomis premijomis, pretendavo į Nobelio literatūros prizą. Vienos žymiausių knygų yra „Kenigsbruko gatvė ir aš“, „Emilis ir sekliai“, „Dvynukės“.

Iš vokiečių kalbos vertė L. Starevičiūtė

„Dvynukės“ – vaikų literatūros klasika. Šią knygą verta įsigyti internetu ir skaityti kartu su šeima. Įvairių žanrų kūrinius raginame pirkti online, nes galime pažadėti didelį asortimentą, greitą pristatymą ir draugiškas kainas. Knygų pigiau rasite panaršę išpardavimų bei akcijų pasiūlymus. Skaitykite apžvalgas ir atsiliepimus, išnagrinėkite santrauką, ištraukas, trumpus aprašymus, įvertinkite puslapių skaičių ir gerą skaitinį išsirinksite lengvai.Kiti taip pat domėjosi


2021-07-01

Aš pamenu tą lietuvišką filmą "Dvynukės" rodydavo per žiemos atostogas atrodo. viena jų gyveno tokiuose kaip rūmuose su milžiniškais laiptais viduje. labai mėgdavau filmą, norėčiau ir dabar pažiūrėti.

Parašykite atsiliepimą apie "Dvynukės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvynukės", kurį pristato Erich Kastner. Siūlome ne tik išsamų "Dvynukės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Erich Kastner. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvynukės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvynukės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvynukės" perkama kartu