0

Eilėraščiai

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 5,19 €*
Sutaupote: 1.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Eilėraščiai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1995
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • ISBN ar kodas: 9986590051

2020-10-31 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Eilėraščiai" aprašymas

Hölderlino poezija – daugiau nei erdvė; tai krištolinė sfera, gaubianti ištisą pasaulį, – čia ir kalnai, ir debesys, bet nebe tie, čia ir dievai, ir žmonės, bet irgi – ne tie…


"Hölderlinas – tai pasaulis, kokio dar nebuvo; jo neatpažinsime, į jį tegalima įeiti – įeiti ir sustingti po krištoliniu skliautu, įeiti ir dairytis aplink."

Gintaras Beresnevičius


Iš vokiečių kalbos vertė: Beresnevičius Gintaras, Churginas Aleksys, Gailius Antanas, Juškaitis Jonas, Nagys Henrikas, Nyka-Niliūnas Alfonsas, Puišytė Aldona Elena, Rutkauskienė B., Tyruolis Alfonsas

Parašykite atsiliepimą apie "Eilėraščiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Eilėraščiai, kurią skaitytojams dovanoja Friedrich Holderlin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Friedrich Holderlin su knyga Eilėraščiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Eilėraščiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Friedrich Holderlin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Eilėraščiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Eilėraščiai" perkama kartu