0

Erkiulio Puaro Kalėdos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2013-10-21 paulius

Agatha Christie niekada nenuvils. Erkiulio Puaro meistriškas tyrimas išlaikys paslaptį iki pat pabaigos.

Informacija

Erkiulio Puaro Kalėdos

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955740131

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Erkiulio Puaro Kalėdos" aprašymas
Kalėdų išvakarės. Į Simeono Li namus susirenka visa šeima.

Sudėtingus giminaičių santykius dar labiau sukomplikuoja siaubingas įvykis: griūvančių baldų, dūžtančių indų triukšmą perskrodžia šiurpus klyksmas. Įvykdyta kraupi žmogžudystė - didžiuliame kraujo klane aptiktas namų šeimininkas.

Erkiulis Puaro apsiima padėti tirti šią bylą.


Iš anglų kalbos vertė Kazys Pečiulis

IŠTRAUKA


Stivenas pakėlė palto apykaklę ir skubiu žingsniu patraukė platforma. Virš perono kabojo tirštas rūkas. Didžiuliai lokomotyvai j šaltą drėgną orą triukšmingai leido garo debesis. Viską aplinkui dengė suodžiai.  "Kokia atgrasi šalis, koks purvinas miestas!" - piktai pats sau tarė Stivenas.

Pirmieji puikūs įspūdžiai apie Londoną - parduotuves, restoranus, gražiai apsirengusias patrauklias moteris - nublanko. Londonas - tarsi dirbtinis deimantas pigiame aptaise.

Netikėtai Stiveną apėmė namų ilgesys. Gal grįžti namo, į Pietų Afriką? Ten karšta saulė, tyras dangus ir gėlės - akimis neaprėpiami mėlynų gėlių laukai, pliumbago  gyvatvorės, puošiančios net pačias skurdžiausias lūšneles.

O čia - suskretusių, nešvarių, suodinų, skubančių ir bes igrūdančių žmonių minios. Ne žmonės - susirūpinusios skruzdėlės, šmižinėjančios po savąjį skruzdėlyną.

Stivenui dingtelėjo - be reikalo atvažiavau! Bet tuoj prisiminė, ko atvykęs, ir kietai sučiaupė lūpas. Ne, velniai rau tų, jis nepuls atgal! Tiek metų rengėsi įgyvendinti savo sumanymą, ir dabar nesitrauks, kad ir kas būtų!

Neryžtingumas, abejonės:  "Kam? Ar verta?.. Kodėl gyventi praeitimi? Ar ne geriau viską išbraukti iš atminties?" - tik akimirkos silpnybė. Ne, jis ne piemuo ir nes įtrauks iš numatyto kelio. Jis - subrendęs keturiasdešimtmetis vyras, turįs tikslą ir pasitikintis savimi. Jis padarys viską, vardan ko atvažiavo į Angliją.

Stumtelėjęs j šalį palydovą, besitaikantį paimti jo lagarniną, Stivenas įlipo į vagoną ir ieškodamas laisvos vietos patraukė koridoriumi. Traukinys buvo perpildytas. Iki Kalėdų - viso labo trys dienos.

Stivenas Faras paniekinamai žiūrėjo į žmonių sausakimšus vagonus. Liaudis! Nesuskaičiuojama žmonių minia! Ir visi tie žmonės tokie... kaip čia pasakius-tokie pilki, neišvaizdūs, vienodi. Bjauriai panašūs vienas į kitą. Kaip avys. O tie, kurie kažkuo skyrėsi nuo avių, juk tikri triušiai! Vieni keleiviai plepėjo ir triukšmingai taisėsi savo vietose, kiti net kriuksėjo iš uolumo - kaip kokios kiaulės. Net jaunos merginos mažais apskritais veideliais ir ryškiai raudonomis lūpomis buvo nemaloniai vienodos. Ir vėl Sti-veną persmelkė aštrus ilgesio jausmas. Tarytum sapną vidury dienos jis išvydo dykumą - bekraštę, dyką, saulės nutviekstą.
2013-10-21

Agatha Christie niekada nenuvils. Erkiulio Puaro meistriškas tyrimas išlaikys paslaptį iki pat pabaigos.

Parašykite atsiliepimą apie "Erkiulio Puaro Kalėdos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Erkiulio Puaro Kalėdos, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Erkiulio Puaro Kalėdos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Erkiulio Puaro Kalėdos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Erkiulio Puaro Kalėdos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Erkiulio Puaro Kalėdos" perkama kartu