0

Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-12-03 jonas

butu gerai tai kazkokia knygos istrauka, apie ka knyga yra ...

Informacija

Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • ISBN ar kodas: 9786098112740

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos" aprašymas

ĮKVĖPIMAS be VEIKSMO - nieko vertas!

Šioje knygoje "Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos" glaustai apžvelgti puikūs metodai, strategijos ir principai, kurie išdėstyti knygoje „Pažadink savyje milžiną".
Nuostabių bestselerių autorius ir profesionalus konsultantas Tony Robbinsas dovanoja jums kasdienę įkvėpimo dozę ir siūlo atlikti nesudėtingus veiksmus, ar pratimus, kurie paskatins jus gigantiškais žingsniais žengti į geresnį gyvenimą. Robbinsas rodo, kaip siekti geriausių rezultatų nuo paprasto apsisprendimo iki konkrečių veiksmų, kurie per trumpą laikotarpį iš esmės pakeis visą jūsų gyvenimą -santykius, finansus, sveikatą, emocijas, karjerą.

Užuot kankinęsi dėl klaidų, turime stengtis iš jų pasimokyti, antraip neišvengiamai kartosime jas ir ateityje. Jei netyčia užplaukėte ant seklumos, visuomet atminkite, kad gyvenime nebūna nesėkmių - yra tik pasekmės. Todėl rinkitės tokius veiksmus, kurių pasekmės jums būtų priimtinos.

"Ko jus išmokė paskutinė klaida ir kaip galėtumėte pritaikyti šią patirtį savo gyvenime?"
Tony Robbins

Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

2017-12-03

butu gerai tai kazkokia knygos istrauka, apie ka knyga yra ...

Parašykite atsiliepimą apie "Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Anthony Robbins parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anthony Robbins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gigantiški žingsniai. 365 asmeninio augimo pamokos" perkama kartu