0

Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2019-10-19 Skaitytojas

Informacija

Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 208
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9789955266334

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?" aprašymas
„Hitlerio furijos“ – tai amerikiečių istorikės Wendy Lower bestseleris, kuriame nagrinėjamas mažai tyrinėtas Trečiojo reicho istorijos aspektas – moterų vaidmuo, o neretai ir tiesioginis dalyvavimas nacių organizuotoje žudymo mašinoje Vokietijoje bei jos okupuotose teritorijose. Ši knyga buvo nominuota JAV nacionaline knygų premija dalykinės literatūros srityje.

Jos dirbo slaugėmis nacių „eutanazijos centruose“, mokytojomis, sekretorėmis ir kalinių prižiūrėtojomis okupuotose Rytų Europos teritorijose. Jos buvo koncentracijos stovyklų komendantų, žydų getams vadovaujančių esesininkų žmonos, ne tik aklai paklūstančios savo vyrams ir juos visokeriopai remiančios, bet ir nevengiančios tyčiotis iš savo aukų, netgi žudyti.

„Hitlerio furijos“ įrodo, kad moterų dalyvavimas nacių žudymo politikoje anaiptol nebuvo nei atsitiktinumas, nei išskirtiniai atvejai.

Iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė
2020-04-26

Šita pasišlykštėtina "holokausto" isterija, kaip ir visa dogminė WW2 "istorija"- totalinis melas ir kliedesiai, neturintys nieko bendro su realiais įvykiais:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

2019-10-19

Parašykite atsiliepimą apie "Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Wendy Lower parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wendy Lower tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Hitlerio furijos. Kodėl jos žudė?" perkama kartu