0

Homeriniai himnai

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 16,89 €*
Sutaupote: 5.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-06-21 vita

puiki knyga

Informacija

Homeriniai himnai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 406
  • ISBN ar kodas: 9786094500312

2021-01-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Homeriniai himnai" aprašymas

"Homeriniai himnai" - tai visas Antikos mitologijos pasaulis. Jie pasakoja ne tik apie tai, ką patyrė ar nuveikė svarbiausi graikų dievai, bet ir apie graikų santykį su tuo, kas dieviška ir šventa.

Šių kūrinių skaitymas trikdo ir intriguoja - senovės Graikijos poetai dievus vaizdavo ir galingesnius bei didingesnius už žmogų, ir pakankamai žmogiškus. Kaip įmanoma suderinti baimingą pagarbą dievams, atsidūrus jų akivaizdoje, ir juoką keliančius, vaikiškus nutikimus?

Ši knyga "Homeriniai himnai" nepalieka skaitytojo akis į akį su archajišku tekstu: išsamus įvadas ir platūs paaiškinimai veda saugiu keliu, tačiau drauge skatina atrasti savo skaitymo būdą ir supratimą.

Iš senosios graikų k. vertė, paaiškinimus parašė, vardų ir bibliografinę rodyklę sudarė Audronė Kudulytė-Kairienė
Baigiamąjį straipsnį parašė Naglis Kardelis

2016-06-21

puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Homeriniai himnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Homeriniai himnai, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Homeriniai himnai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Homeriniai himnai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Homeriniai himnai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Homeriniai himnai" perkama kartu