0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!


2021-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!" aprašymas

„Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!“ – tai ketvirtoji knygų serijos apie Magiškų gyvūnų mokyklą dalis.

Ji taip vadinama ne veltui. Jei tau nusišypsos laimė, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o… magišką gyvūną! Gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tau padės ir mokės kalbėti. Neblogai, tiesa?

Mokytoja panelė Kornfyld užklumpa Silą darant negražius darbelius. Už tai jį turėtų išmesti iš mokyklos! Bet ne – Silas apdovanojamas! Jis gauna magišką gyvūną – krokodilą Riką iš Floridos.
Tik ar tikrai šįkart magiškas gyvūnas yra dovana? Rikas įžūlus, nuolat įsivelia į bėdas, o jam iš burnos nekaip kvepia. Gal tokia Silo bausmė?
Atrodo, kad magiški nuotykiai dar tik įsibėgėja!

Knygos autorės Margit Auer tikroji profesija – reporterė. Anksčiau Margit rašė straipsnius Vokietijos laikraščiams ir didžiausiai Vokietijos naujienų agentūrai. Augindama tris vaikus, ji perskaitė daug vaikiškų knygų ir pajuto norą jas kurti pati. Su šia veikla autorė nesiskiria iki šiol.

Knygos dailininkė Nina Dulleck piešia ir tapo nuo pat mažens, kai tik išmoko nulaikyti pieštuką ir teptuką. Nina kartu su šeima gyvena prie Reino upės, jos namai apsupti vynuogynų ir vyšnių sodų. Ten ir gimsta gražiausios iliustracijos vaikams.Parašykite atsiliepimą apie "Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!, kurį parašė Margit Auer. Siūlome ne tik išsamų Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Margit Auer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!" perkama kartu