⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Rašytojo, gyvenimo mokytojo ir minimalistu save vadinančio Leo Babautos knyga „Įgūdis: gyventi čia ir dabar“ moko svarbiausių dalykų su tuo minimalistišku paprastumu, kuris ir būdingas šiam autoriui.

Knygoje „Įgūdis: gyventi čia ir dabar“ rasite daugybę patarimų, kurie padės pagerinti gyvenimą, išmokys mėgaujantis paprastumu, įgalins džiaugtis produktyvumu ir laime. Knygos autorius Leo Babauta tikina, kad prieš kone du dešimtmečius, kai jis pradėjo savarankišką gyvenimą, būtų buvęs labai dėkingas, jei kas nors jam būtų padovanojęs tokią knygą. Tai, ko jis pats mokėsi keletą pastarųjų metų, L. Babauta sudėjo į patarimų knygą „Įgūdis: gyventi čia ir dabar“. Kaip padaryti gyvenimą paprastesnį, įgyvendinti svajones ir jaustis laimingu?

L. Babauta tikina, kad galima suformuoti įgūdį, padėsiantį gyventi čia ir dabar, t. y. tiesiog mėgautis akimirka ir gyvenimu apskritai. Tai tarsi įprotis būti laimingam. Kas tokio nenorėtų?

Žinoma, gyvenimas neduodamas su instrukcija, tačiau tai nesustabdė L. Babautos nuo bandymų tokią instrukciją sukurti. Knyga „Įgūdis: gyventi čia ir dabar“ padės jums, Ji išmokys to, ko moko visi šiuolainiai dvasiniai mokytojai - gyventi čia ir dabar, išgyventi kiekvieną akimirką, kuri tau dovanojama kaip tik šiuo metu ir kuri ir yra didžiausia laimė. Ji neapčiuopiama ir drauge pati tikriausia, nes kitos jau arba dar neegzistuoja. Leo Babauta savo pavyzdžiu ir patarimais padeda žmonėms atrasti tą užburiantį gyvenimo čia ir dabar paprastumą.

Beveik du pastaruosius dešimtmečius Leo Babauta buvo reporteris, redaktorius, rašė kalbas ir dirbo laisvai samdomu rašytoju. Jis gyvena Kalifornijoje su žmona ir šešiais vaikais. Yra veganas, rašo, bėgioja ir skaito knygas, taip pat rašo tinklaraštį ZenHabits, kurį skaito maždaug milijonas žmonių. Jis fiksuoja savo gyvenimo pokyčius, kurie vėliau tampaįkvėpimu jo knygoms.

2005 metais L. Babauta metė rūkyti, pradėjo bėgioti - yra nubėgęs keletą maratonų ir ultramaratoną. Jis pradėjo anksti keltis, tapo organizuotas, ėmė produktyviau dirbti. Pradėjo sveikiau valgyti, numetė svorio, galiausiai tapo veganu. Jis visiškai supaprastino savo gyvenimą... ir tapo laimingas.

Vertė Paulius Zykas

TURINYS

1 SKYRIUS

KODĖL REIKIA PALEISTI / 8

2 SKYRIUS

KAIP NEATIDĖLIOTI / 13

3 SKYRIUS

KAIP ĮVEIKTI BAIMĘ / 16

4 SKYRIUS

KAIP ELGTIS SU PROBLEMIŠKAIS ŽMONĖMIS / 20

5 SKYRIUS

KAIP SUSIDOROTI SU TRUKDŽIAIS / 24

6 SKYRIUS

KAIP UGDYTI ĮPROČIUS / 27

7 SKYRIUS

KAIP ATSIKRATYTI MANIJŲ / 30

8 SKYRIUS

KAIP ELGTIS TADA, KAI PRIEŠINASI KITI / 33

9 SKYRIUS

KAIP SUSITAIKYTI SU PERMAINOMIS / 36

10 SKYRIUS

KAIP SUSITAIKYTI SU PRARADIMAIS / 40

11 SKYRIUS

KAIP UGDYTI GEBĖJIMĄ PALEISTI / 45

12 SKYRIUS

PIRMASIS |GŪDIS - ŽENKLŲ STEBĖJIMAS / 48

13 SKYRIUS

ANTRAS ĮGŪDIS - SUSIKURTO IDEALO ĮVARDIJIMAS / 51

14 SKYRIUS

TREČIAS ĮGŪDIS - ŽALOS ĮVARDIJIMAS / 55

15 SKYRIUS

KETVIRTAS ĮGŪDIS - PALEISTI SU MEILE / 58

16 SKYRIUS PENKTAS

ĮGŪDIS REALYBĖS PRIPAŽINIMAS / 61

17 SKYRIUS

ĮGŪDŽIŲ LAVINIMAS / 64

18 SKYRIUS

KAIP ELGTIS ATSIKRAČIUS ŽALINGŲ ĮPROČIŲ IR IDĖJŲ / 70

19 SKYRIUS

KAS NETURI NIEKO BENDRO SU SUSIKURTŲ IDEALŲ ATSISAKYMU / 73

20 SKYRIUS

PAVYZDŽIAI / 79

21 SKYRIUS

KAS TOLIAU? / 86

IŠTRAUKA

1 SKYRIUS

KODĖL REIKIA PALEISTI

Visų mūsų problemų priežastis ta, kad nemokame jų paleisti.

Šią mintį, sužavėjusią paprastumu, atradau skaitydamas dzenbudizmo knygą. Ar tai gali būti tiesa?

Įsivaizduokite skrendantį paukštį. Jis gyvena šia akimirka, visiškai susitelkęs į skrydį, galbūt akylai ieško maisto.

Jis nesikankina, mintydamas: „Kodėl dabar šalta? Ką kiti paukščiai galvoja apie mane? Ką veiksiu susitikęs kitą paukštį? Ar man pavyks sėkmingai susisukti lizdą? Kodėl negaliu atsikelti anksčiau kaip ir kiti? Kodėl negaliu turėti didesnės krūtinės?"

Ir taip toliau.

Be abejo, žmonių smegenys labiau išsivysčiusios nei paukščių. Ir mes galime spręsti problemas, kurti eiles, statyti dangoraižius. Taigi turime daugiau galimybių nei skrendantis paukštis.

Tačiau tos mūsų didelės išsivysčiusios smegenys pridaro mums bėdų. Kalbu ne apie skurdą ar ligas, o apie iš nieko sukuriamas problemas, apie nerimą, nusivylimą, depresiją ar pyktį, jaučiamą susid rus su dalykais, kurie jau buvo nutikę ar dar nutiks, o galbūt vyksta dabar. Deja, apie tai negalvoti tiesiog negalime.

Pastaruosius kelerius metus vadovavausi dzenbudizmo idėjomis, ir rezultatai nudžiugino: pavyko sumažinti įtampą, rečiau atidėlioju reikalus, pagerėjo santykiai su artimaisiais, greičiau prisitaikau prie permainų, išmokau susidoroti su blogais įpročiais, o svarbiausia - pradėjau gyventi šia diena.

Sunku pervertinti gebėjimą paleisti. Ir dauguma žmonių jaučia tikrą pasipriešinimą, kai kalbama apie gebėjimą paleisti vieną ar kitą dalyką.

Toliau pateiksiu kelis pavyzdžius.

ĮTAMPA. Mes įtampą jaučiame tada, kai norimi dalykai nevyksta taip, kaip numatėme. Tačiau jei sugebėtume pamiršti išankstines nuostatas ir situaciją priimti tokią, kokia ji yra, įtampos atsikratytume.

ATIDĖLIOJIMAS. Dažniausiai darbus atidedame baimindamiesi ne-sėkmės, maišaties, sunkių užduočių ar diskomforto. Tačiau atsikratę noro, kad viskas būtų lengva ir tik sėkmingai klostytųsi, o tada kiekvieną dalyką priimdami kaip naują patirtį, galėtume ramiai atlikti savo darbus.

ĮPROČIAI IR DĖMESIO STOKA. Beveik visų įpročiai būna įsisenėję, o tai mums trukdo susikaupti ir atlikti kasdienes užduotis. Dėl šios priežasties visą dieną būname išsiblaškę.

SUSIERZINIMAS IR PYKTIS. Kiti žmonės mus erzina tik dėl to, kad nesielgia taip, kaip norėtume mes. O tai gadina santykius, mes pyks tame ant jų ir tampame nelaimingi. O juk galėtume juos priimti to kius, kokie jie yra, tiesiog džiaugdamiesi draugyste. Tai padeda su kurti geresnius santykius, pats įsitikinau tuo, bendraudamas su savo tėčiu, žmona ir vaikais.

PRARADIMAI IR MIRTIS. Netekę artimo žmogaus, stipriai susirgę ar praradę darbą, mes sielvartaujame ir kenčiame. Ir kai tai neiš vengiama, turime išmokti priimti sielvartą, kad galėtume lengviau susitaikyti.

BŪTI ČIA IR DABAR. Dauguma mūsų norėtų gyventi šia akimirka, kad galėtų ja pasidžiaugti visa širdimi. įsivaizduokite, kad bevalgydamas skanų patiekalą galvojate apie darbą... Jūs nejaučiate skonio. Bet jei susitelktumėte tikį patiekalą, mėgautumėtės juo. Būtent taip yra ir su gyvenimu. Mes vis nuklystame į praeitį arba ateitį, ir tai neleidžia mums būti čia ir dabar. Atsikratęs šio įpročio, išmoksite mėgautis dabartimi.

BAIMĖ. Mūsų problemų priežastis yra baimė. Baimė pradėti verslą kyla vis svarstant, ar viskas klostysis taip, kaip norėjome. Jei atsikratysime troškimo, kad viskas vyktų taip, kaip norime, pavyks įveikti savo baimes.

Tikriausiai jau pastebėjote, kad sėkmingai įveikus vienokius ar kitokius įpročius ir baimes, lengviau susidoroti su gyvenimiškomis problemomis.

Ir viso to galima išmokti kasdien tam skiriant 5 minutes. Be abejo, lengva nebus, bet reguliariai praktikuodamiesi imsite traukti visa, kas gera.

Šioje knygoje trumpai apžvelgsime kelias problemas, kurias pa deda išspręsti gebėjimas paleisti, ir susipažinsime, kaip šį gebėjimą išsiugdyti.


  • Autorius: Leo Babauta
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 15x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210149-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Leo Babauta pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leo Babauta tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įgūdis: gyventi čia ir dabar (knyga su defektais)" perkama kartu