0
6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090125380

2020-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jis" aprašymas

„Jis“ – knyga apie vyro kūną ir sielą, skirta moterims. Rūta Vanagaitė dalijasi savo gyvenimiška patirtimi siekdama, kad skaitytojos geriau suprastų savo gyvenimo vyrus – tėvus, brolius, mylimuosius ir sūnus. Kad suprasdamos juos labiau mylėtų ir pačios būtų šalia jų laimingesnės.


Naujausia autorės knyga Višta strimelės galva

Parašykite atsiliepimą apie "Jis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Rūta Vanagaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Vanagaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Jis" perkama kartu