0

Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama

  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786098222296

2021-01-31 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama " aprašymas

„Jūreivis“ - nauja „Nerimo knygos“ autoriaus knyga.

Trys budėtojos pilies bokšte laukia aušros ir pasakojasi svajones. Viena jų kalba apie jūreivį, kuris, sudužus laivui, atsiduria saloje ir svajodamas susikuria naują praeitį, naują tėvynę, naują tikrovę...

Parašytas vienu atokvėpiu 1913-ųjų spalio 11-osios naktį, „Jūreivis“ yra vienintelis pabaigtas mįslingojo portugalo Fernando Pessoos (1888–1935) kūrinys teatrui. Išspausdintas 1915-aisiais modernizmo žurnalo „Orpheu“ pirmame numeryje. Provokuojantis avangardo kūrinys. Rakto šiai pjesei, polemizuojančiai su simbolizmo poetika ir ją pašiepiančiai, vis dar ieškoma, neretai dairantis į filosofiją: Platono, Plotino, Friedricho Nietzschės, Martino Heideggerio. „Jūreivio“ paantraštė – „statiška drama“ – šiandienos režisierių negąsdina, pjesė statoma ne tik autoriaus tėvynėje.

„Visata – tai begalinio, visagalio svajotojo svajonė.“
Fernando Pessoa

Parašykite atsiliepimą apie "Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama , kurią skaitytojams dovanoja Fernando Pessoa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Fernando Pessoa su knyga Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fernando Pessoa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jūreivis: vieno paveikslo statiška drama " perkama kartu