0

Kaip užauginti gamtos vaiką

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip užauginti gamtos vaiką

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • ISBN ar kodas: 9785415024315

2021-01-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip užauginti gamtos vaiką" aprašymas

Būti gamtoje, pažinti gamtą – svarbiausias harmoningos vaikystės uždavinys, kurį tėveliams ir vaikams įgyvendinti padės ši paleontologo Scotto D. Sampsono knyga „Kaip užauginti gamtos vaiką“.

Pasaulyje nuolat atliekami tyrimai liudija, kad laikas ir patirtys gamtoje – būtiniausia sveiko vaiko gyvenimo dalis. Gamta teikia neįkainojamos naudos pažintinei, emocinei, socialinei žmogaus raidai, mažina įtampą, skatina sutelkti dėmesį. Deja, šiuolaikiniai vaikai žaidimams lauke teskiria menkutę dalį laiko, o tėvams trūksta elementarių žinių, kaip kurti ir padėti išlaikyti tvirtą vaiko ryšį su gamta.

Kaip vaiką nuvilioti nuo televizoriaus ar kompiuterio ekrano, kokių žaidimų ir veiklų lauke pasiūlyti ir... kaip būti gamtoje?
Knyga "Kaip užauginti gamtos vaiką" gali tapti žaismingu ir praktišku vedliu, o jūs, pasitelkę knygoje aprašytus patikrintus metodus, padėsite vaikui prisijaukinti ir pamilti gamtą.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Šimkuvienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip užauginti gamtos vaiką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip užauginti gamtos vaiką, kurią skaitytojams dovanoja Scott. D. Sampson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Scott. D. Sampson su knyga Kaip užauginti gamtos vaiką jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip užauginti gamtos vaiką patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Scott. D. Sampson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip užauginti gamtos vaiką palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip užauginti gamtos vaiką" perkama kartu