0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kelionė į Rytų šalį

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 6,09 €*
Sutaupote: 1.10 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kelionė į Rytų šalį


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelionė į Rytų šalį" aprašymas

"Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno."

„Kelionė į Rytų šalį“ – kūrinys, kuriame gausu simbolių, alegorijų bei neregimų ryšių. Šioje istorijoje nutrinamos ribos, skiriančios laiką ir erdvę, gyvenimą ir poeziją, iliuziją ir realybę. Keliauninkų draugija – visų aistringai ieškančiųjų ir atsidavusiųjų, praeities ir šių laikų didžių protų Brolija – yra slėpiningoje kelionėje, kurios tikslas – ne geografiniai Rytai, o atsidavimas viršasmenės visumos paieškoms, idėjai ir bendrystei.


"Jūs taip susisielojęs ir taip skubate, - pasakė jis raminamai. - Tai nepuošia. Tik iškreipia veidą ir sukelia ligas. Verčiau mudu eikime lėtai, visai lėtai, tatai geriausiai ramina. O dar keli lietaus lašai - nuostabu, tiesa?"Iš vokiečių kalbos vertė Silvestras Gaižiūnas

  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Hermann Hesse
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • Formatas: 11x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477242

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė į Rytų šalį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelionė į Rytų šalį, kurią skaitytojams dovanoja Hermann Hesse. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hermann Hesse su knyga Kelionė į Rytų šalį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelionė į Rytų šalį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hermann Hesse. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelionė į Rytų šalį palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelionė į Rytų šalį" perkama kartu