0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-25 Agnė

Pradėjau skaityti trečiąją dalį. Nuostabiai sukurtas pasaulis, įtraukiantis, su visomis smulkmenomis. Intriguojanti ir pribloškianti knyga. Fantastikos mėgėjas rekomenduoju paskaityti ir Colleen Houck visas 4 knygas. Nenusivilsit. Pažadu.


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 24.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas" aprašymas

Pirmasis jaunos amerikiečių rašytojos Leigh Bardugo romanas „Šešėlis ir kaulas“ pasirodė 2012 m. Jis iškart pateko į „New York Times“ bestselerių gretas ir akimirksniu užkariavo maginės fantastikos gerbėjų širdis!

Iki smulkiausių detalių apgalvotas visiškai naujas pasaulis, magija ir mistika bei nuožmi kova dėl valdžios - šią istoriją galima lyginti su „Sostų karais“. 2013 m. ir 2014 m. pasirodžiusios antroji ir trečioji knygos dalys taip pat tapo hitais ir užtikrino Leigh Bardugo garbingą vietą geriausių dešimtmečio fantastinių epų autorių sąraše. Teises į šios grišų trilogijos ekranizaciją įsigijo „Hario Poterio“ filmų režisierius Deividas Heimanas ir „DreamWorks“ kino kompanija. Galbūt artimiausiu metu pagrindinius trilogijos veikėjus ekrane įkūnys geriausi Holivudo aktoriai!

Grišų trilogija pasakoja istoriją apie kadaise galingą šalį Ravką, kurioje gyvena senovės magijos nešėjai - grišai. Jie išgyvena sunkius laikus. Neįžengiamos tamsos ruožas - Šešėlio kanjonas, kuriame knibždėte knibžda žmonėmis mintančių monstrų - dalija Ranką į dvi dalis. Pereiti per kanjoną beveik neįmanoma - viduje tvyro rūkas, kuriame tyko per kelias sekundes žmones sudraskantys baisūs padarai. Ravką gali išgelbėti tik Alina, našlaitė, atradusi unikalią galią, galinčią atverti jai kelią į magiškąjį elito pasaulį - grišų karalystę. Ar Alina sugebės atspėti Šešėlio kanjono paslaptį ir išlaisvinant Ravką?

Trys grišų trilogijos knygos:

"Šešėlis ir kaulas"

"Šturmas ir audra"

"Nuopuolis ir pakilimas"2020-12-25

Pradėjau skaityti trečiąją dalį. Nuostabiai sukurtas pasaulis, įtraukiantis, su visomis smulkmenomis. Intriguojanti ir pribloškianti knyga. Fantastikos mėgėjas rekomenduoju paskaityti ir Colleen Houck visas 4 knygas. Nenusivilsit. Pažadu.

2020-09-17

2020-09-14

gavau si komplekta dovanu, tobula

2020-08-25

Nereali istorija! Rekomenduoju visiems ir kiekvienam

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas", kurį parašė Leigh Bardugo. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Leigh Bardugo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Grišų TRILOGIJA. Šešėlis ir kaulas + Šturmas ir audra + Nuopuolis ir pakilimas" perkama kartu