TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage

Kaina: 5,84 €
Kaina su kodu: 4,09 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 5.839 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage" aprašymas

Nauja „Smiltės ir Vėjaus kelionės po Baltijos jūrą“ autorės knyga vaikams apie Lietuvos paukščius „Kur dingo gandras Grantas“.

Sveiki, mielieji! Ar jau keliavote po Baltijos jūrą su šauniaisiais ruoniukais Smilte ir Vėjumi? Šįkart kviečiu į Ventės rago ornitologinę stotį susipažinti su įvairiausiais Lietuvoje gyvenančiais ir viešinčiais paukščiais. Susipažinsite su išmintinga šarka Pika, dėdule kikiliu Kiliu ir neklaužada liepsnele Ugne. Po Nidą pasižvalgysite su ilgauodegėmis zylėmis Zita ir Gita. Sutiksite juoduosius paukščius kormoranus, kurie pasirodys ne tokie jau ir baisūs.

Prieš išskrisdami į šiltuosius kraštus žiemoti, paukščiai renkasi Ventės rage, kur šeimininkauja šarka Pika, paukščių sąskrydžio sekretorė. Ji rūpinasi, kad kiekvienas paukštelis būtų sužieduotas – gautų dailų žiedą su užrašu „Lietuva“. Bet prieš leidžiantis į tolimą kelionę paukščiai būtinai turi išgirsti garbės pirmininko ir Lietuvos nacionalinio paukščio gandro Granto iškilmingą kalbą. Visi nekantrauja, tik štai antra diena Granto niekur nematyti. Kur dingo gandras? Šarka su draugais pradeda paieškas. Gal gandras užsibuvo Nidoje? O gal svečiuojasi pas savo bičiulį filosofą garnį Filą? Ar pavyks bičiuliams surasti gandrą ir išgirsti jo ilgai ruoštą kalbą?

Šioje knygoje „Kur dingo gandras Grantas“ taip pat rasite daug įdomių faktų apie paukščius ir ne tik. Sužinosite, kokie paukščiai laikomi protingiausiais, kokio dydžio yra jūrinio erelio lizdas, kuo ypatinga Aukštumalos pelkė ir ką pietums lesa skėtsakalis.

Noriu nuoširdžiai padėkoti pagalbininkams – Ventės rago ornitologijos centro vadovui Vytautui Jusiui ir biologui dr. Vitui Stanevičiui už pagalbą bei patarimus, be kurių ši knyga nebūtų atsiradusi.

Gina Viliūnė


  • Autorius: Gina Viliūnė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665424

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage", kurį pristato Gina Viliūnė. Siūlome ne tik išsamų "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gina Viliūnė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kur dingo gandras Grantas? Paukščių nuotykiai Ventės rage" perkama kartu