⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kvailos istorijos (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 4.6 SoldOut

Knygos "Kvailos istorijos (CD)" aprašymas

Scenarijaus autorius, režisierius: Sigitas Mickis
Kompozitoriai: Sigitas Mickis ir Dalius Skamarakas
Eiliuotus tekstus parašė: Alma Karosaitė
Žanras: pasakos su dainelėmis
Trukmė: 55min. 5sek.

Žuvis išeina žvejoti, Pelė prisijaukina Dulkių siurblį, Baltojo vyno Butelis ragauja raudonojo vyno, o Keptuvė savo pokštu patį Katilą priblokštų... „Kvailose istorijose“ viskas kitaip. Arba ne taip, kaip esame įpratę! Netikėtai atgiję virtuvės puodai, kiaušiniai, batai ir kiti daiktai ginčijasi, pešasi, dainuoja ir pasakoja savo istorijas. Vienu žodžiu, žavi ir stulbina paprasta atvirKŠČio pasaulio išmintimi.
Muzikinės pasakos sukurtos pagal K. Kasparavičiaus knygą „Kvailos istorijos“, kuri 2005-aisiais buvo pripažinta geriausia metų knyga vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kvailos istorijos (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Dalius Skamarakas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvailos istorijos (CD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvailos istorijos (CD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvailos istorijos (CD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvailos istorijos (CD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalius Skamarakas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvailos istorijos (CD)" perkama kartu