0

Kvantinis prisilietimas: galia gydyti

  • Nuolaida knygai -35%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 3.30 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-16 Inga

Knyga, lyg vadovėlis besidomintiems gydymu prisilietimu. Pateikta pagrindinė gydymo metodika, kurios nesunku išmokti ir praktikuojantis, kiekvienas gali pasiekti teigiamų rezultatų. Man patiko - trumpai ir aiškiai.

Informacija

Kvantinis prisilietimas: galia gydyti

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098050561

2020-09-30 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kvantinis prisilietimas: galia gydyti" aprašymas

Kvantinio prisilietimo organizacijos įkūrėjas Ričardas Gordonas laikomas vienu iš energinio gydymo pionierių. Jis yra tarptautiniu mastu pripažintas paskaitininkas, skaito pranešimus įvairiose konferencijose, medicinos centruose, chiropraktikų koledžuose ir holistinės sveikatos institutuose.

Šioje autoriaus knygoje "Kvantinis prisilietimas: galia gydyti" pateikiamas metodas – kvantinis prisilietimas – yra vienas didžiausių persilaužimų gydymo delnais mene. Ar būtumėte visiškas naujokas, profesionalus chiropraktikas, fizinės terapijos, alternatyviosios medicinos specialistas, gydovas ar diplomuotas medikas, kvantinis prisilietimas nepaprastai sustiprins jūsų gydymo veiksmingumą ir leis jums padaryti tai, kas anksčiau atrodydavo neįmanoma.

Šioje knygoje "Kvantinis prisilietimas: galia gydyti" aiškiai aprašomos specialios kvėpavimo, kūno suvokimo technikos, tiek pakelsiančios jūsų energijos lygmenį, kad jums lengvai prisilietus prie paciento, jo kaulai švelniai įslys atgal į jiems skirtą vietą. Be to, greitai numalšinsite skausmą ir uždegimą, labai pagreitinsite atsistatymą po traumų. Gydymo seansą atlikti taip paprasta, jog to visai natūraliai išmoksta net vaikai, tačiau jis toks veiksmingas, jog jo naudojimui pritaria gydytojai terapeutai, akupunktūros specialistai ir chiropraktikai. Kadangi kūnas pats žino, kaip išsigydyti, gydovas tik tiekia energiją pažeistoms jo vietoms.

Milijonams žmonių, kenčiančių nuo sprando ir nugaros skausmo, kvantinis prisilietimas tikriausiai bus pats saugiausias, greičiausias ir veiksmingiausias problemų sprendimo būdas. Kvantinis prisilietimas gali pagelbėti įvairiose situacijose: juo galima gydyti per atstumą, padėti emocinės krizės atveju ar netgi pataisyti sveikatą sunegalavusiam naminiam gyvūnui. Laikai keičiasi ir kvantinis prisilietimas yra ne tik didžiausias atradimas, bet ir svarbiausias žmogaus įgūdis.

„Regis, kvantinis prisilietimas yra pirmasis metodas, suteikiantis mums visiems galimybę iš tikrųjų gydyti.“
Dr. C. Norman Shealy, Amerikos holistinės medicinos asociacijos įkūrėjas ir prezidentas

Iš anglų kalbos vertė Tadas Jurevičius

2020-07-16

Knyga, lyg vadovėlis besidomintiems gydymu prisilietimu. Pateikta pagrindinė gydymo metodika, kurios nesunku išmokti ir praktikuojantis, kiekvienas gali pasiekti teigiamų rezultatų. Man patiko - trumpai ir aiškiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Kvantinis prisilietimas: galia gydyti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Richard Gordon parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kvantinis prisilietimas: galia gydyti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kvantinis prisilietimas: galia gydyti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kvantinis prisilietimas: galia gydyti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kvantinis prisilietimas: galia gydyti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Gordon tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kvantinis prisilietimas: galia gydyti" perkama kartu