0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-10 Asta

Patiko visai šeimai.

Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga


2021-07-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga " aprašymas

Selemonas Paltanavičius – garsus gamtininkas ir knygų autorius. Jo knygos vaikams ir suaugusiems visada sulaukia palankių atsiliepimų ir yra noriai skaitomos. „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ – leidinys skirtas tiek dideliems, tiek mažiems.

„Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ – žinynas, kuriame smagiai ir informatyviai pavaizduota mūsų šalies fauna. Selemonas Paltanavičius šią knygą sukūrė visai šeimai. Jos veikėjai – Lietuvos gyvūnija, kurios gyvenimas neįtikėtinai įdomus. Autorius savo pasakojimą pradeda nuo pačių mažiausių gyvūnų ir baigia tokiais, kurių kelyje atsidurti niekas nenorėtų.

Žinyne „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ skaitytojai galės apžiūrėti bei perskaityti įdomių faktų apie daugiau nei šimtą penkiasdešimt gyvūnų rūšių. Dar daugiau jų autorius Selemonas Paltanavičius aptarė trumpiau.

Kokių faktų tikėtis iš knygos? Rašytojas pradeda nuo trumpos teorijos apie pasaulio gyvūniją. Ar žinojote, kad yra aprašyti apie trys milijonai gyvūnų rūšių, tačiau tikėtina, kad dar daugiau jų neatrasta. Kiekviena gyvūnų rūšis užima tam tikrą ekologinės grandinės vietą. Ir nepriklausomai nuo dydžio – visi yra savarankiški organizmai. Selemonas Paltanavičius trumpai pamini ir klasifikavimo teoriją, tiksliau tai, kokio susitarimo laikosi mokslininkai rengdami įvairių gyvūnų aprašymus.

Knygoje daug įdomybių. Pavyzdžiui, rašytojas detalizuoja, kaip skirstomi mūsų šalies ropliai ir nuotraukose vaizduoja jų skirtumus. Selemonas Paltanavičius į savo žinyną įtraukė daug nenuobodžių ir įdomių faktų. Ar žinojote, kad lydekos dantys atgręžti į vidų, kad iš nasrų neišsprūstų grobis? O ar nustebins faktas, kad Lietuvoje gyvenantys kiškiai nevalgo daržovių? Jiems neįsiūlysite nei kopūstų, nei morkų.

Visai šeimai skirtas žinynas „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ iliustruotas daugybe nuotraukų ir kita interaktyvia medija – tai kokybiška gamtos pasaulio apžvalga. Puslapių skaičius tirpte tirps, nes pažintis su mūsų kaimynais tikrai įdomi!

Selemonas Paltanavičius – žymus gamtininkas, fotografas, rašytojas ir aplinkosaugininkas. Jo rašomų knygų žanras įvairus. Tai pažintinės knygos tiek suaugusiems, tiek visai šeimai, o taip pat ir įtraukiančiu siužetu pasižyminčios knygelės vaikams.

Iliustruotą žinyną „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ kviečiame pirkti online – taip pigiau. Mūsų knygyne rasite bei įsigyti internetu galėsite ir daugelį kitų Selemono Paltanavičiaus knygų. Akcijų ir išpardavimų metu kainos tirpsta, o trumpi aprašymai, ištraukos bei santraukos padės nuspręsti, kuri knyga tinkamiausia jums ar jūsų vaikams.2021-02-10

Patiko visai šeimai.

2021-01-04

Nuostabi knyga! Sūnui labai patinka, nuotraukos labai gražios, aprašymai traukiantys dėmesį.

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga , kurį parašė Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Didžioji Lietuvos gyvūnų knyga " perkama kartu