0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderio vizijos

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 17,06 €*
Sutaupote: 12.07 € (71%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lyderio vizijos


2021-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lyderio vizijos" aprašymas

Kas yra sėkmė? Ar jums sekasi? Tai klausimai, gvildenami ką tik išleistoje mūsų knygoje „Lyderio vizijos“. Daug pasiekusių, žymių asmenybių mintys, patarimai padės atrasti savo sėkmės formulę, tapti laimingu žmogumi ir džiaugtis gyvenimu. Papildę ją savo sukaupta išmintimi ir įžvalgomis, turėsite puikiausią knygą apie jūsų asmeninės sėkmės paieškas.
„Lyderio vizijos“ – puiki, netradicinė dovana jūsų klientams ar verslo partneriams. Ją galite dovanoti bet kurios šventės – firmos jubiliejaus, Velykų, Kalėdų, Naujųjų metų ar klientui (verslo partneriui) svarbios sukakties – proga. Ji gali būti asmeninė – su vardiniu sveikinimu, skirta konkrečiam asmeniui. Tokia knyga – išskirtinio jūsų firmos dėmesio ir pagarbos ženklas jums svarbiems asmenims. „Lyderio vizijos“ ne vien knyga, bet ir bloknotas pastebėjimams, svajonėms, vizijoms užrašyti.Parašykite atsiliepimą apie "Lyderio vizijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Sud. Laima Polačenkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lyderio vizijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lyderio vizijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lyderio vizijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lyderio vizijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Laima Polačenkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyderio vizijos" perkama kartu